Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Egy fiúval alakulóban van a kapcsolatom. Tegnap úgy volt, hogy kettesben megyünk majd el bulizni, de aztán mondta, hogy inkább bemutatna pár barátjának. Mire odaértünk a barátai már eléggé ittasak voltak már. Én nem akartam inni mert előtte nem ettem semmit, + bevettem 2 szem betalocot is a szívemre. A barátai erőltették, hogy igyak. Én meg nem akartam, hogy hisztisnek nézzenek vagy ilyesmi, úgyhogy úgy voltam vele, hogy a pezsgőtől nem lehet bajom. Megittam 2 pohár pezsgőt utána meg elájultam. Elég hamar magamhoz tértem, aztán a fiú mondta, hogy aludjak náluk mert utána is nagyon furcsán éreztem magam (buszom már nem volt mert nagyon késő volt, messze laktam és anyáékat sem akartam felhívni olyan állapotban). Szóval elmentünk hozzájuk és azt hittem, hogy tényleg hagy majd engem aludni. Ehelyett rám gerjedt, elkezdett volna vetkőztetni. Én visszautasítottam, mondtam neki, hogy nem vagyok könnyű préda, ha egy éjszakára kellek akkor azonnal fogom magam és ott is hagyom. Aztán még próbálkozott egy darabig, de én mindig leállítottam. Aztán az anyukája felébredt, hogy valaki matat a fürdőszobában, és így sikerült bemutatkoznom (mondanom sem kell, hogy nem így képzeltem volna el az első találkát). Másnap reggel a fiú megint próbálkozott, megint visszautasítottam. Cikinek érzem a helyzetet, hogy egy randin elájulok, de igazából arra is gyanakodtam, hogy valamit bele rakhattak a pezsgőmbe, szerintetek jól gondolhatom? És ezt a helyzetet ti a fiú helyében, hogy kezeltétek volna? Kellemetlen lettem volna, vagyis ciki, ti is rá gerjedtek így valakire? 17/L
2011. nov. 4. 20:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem tanultam az esetből. És talán mégsem vagyok még annyira felnőtt mint hittem.
2011. nov. 5. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!