Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lépjek ki a másodhegedűs...

Hogy lépjek ki a másodhegedűs szerepéből, az örök másodikéból?

Figyelt kérdés

Mindig, minden társaságban van egy olyan személy aki elnyom engem és miatta nem tudok érvényesülni. Valószínűleg bennem van a hiba,de hogy léphetnék ki az árnyékból? Amikor beszélek, hogy keltsem fel az érdeklődést, hogy csak rám figyeljenek?

Vagy fogadjam el, hogy egyszerűen ilyen vagyok és húzódjak vissza a háttérbe?

Az egész jellemem egyik legnagyobb hibája ez, el tudnám fogadni, de egyszerűen az a baj az egésszel, hogy én olyan ember vagyok akit az éltet, hogy középpontban legyen, figyeljenek rá. És ha nem tisztelnek, nem érdeklek senkit nem vagyok boldog.



2011. nov. 5. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Az emberek az okosabbra, szebbre, viccesebbre figyelnek. Ha te érzed hogy csak második vagy és emiatt sajnálkozol akkor valószínűleg benne van az attitűdödben is és emiatt mások is így állnak hozzád.
2011. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!