Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg kéne köszönnöm?

Meg kéne köszönnöm?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakom egy sarokházban és a kapu előtt van egy olyan 2 méteres bokor olyan 10 méter hosszan fut a házunk előtt.

A bokor mögött egy viszonylag szűk kis betonozott járda vezet a kapuig, gyakran lepek meg a bokor mögött kis és nagy dolgukat egyaránt elvégző embereket mikor hazajövet belépek a bokor mögé,viszont az még többször fordul elő,hogy csak a végterméket találom meg...

Ha rajta kapok valakit már elküldöm a jó édes anyjába mert nagyon elegem van abból,hogy oda sz-rnak ahol én bejárok a házba...

Apukám pedig még többször mert ő egész nap itthon van és a kertből a terasz pont a bokorra néz, így elég csak ott ülni és rajtakapjuk az embereket....akkor mindenkinek ég a pofája ha mondjuk sz*rás közben rá szólunk,hogy nem itt kéne.

Most pedig a kérdéshez kapcsolódik,hogy a másik utca sarkán egy általános iskola van és iskolába menet 13-14 éves gyerekekből álló csoportok jönnek ide dohányozni a bokor mögé és az iskola után is sokat vannak a bokor mögött cigiznek és beszélgetnek.Apukám megengedte nekik, azzal a feltétellel,hogy a csikket nem dobják el, és kitett egy vödröt amibe beledobhatják azt.

Ezt be is tartják nem nagyon dobálják el a csikkeket.

Viszont mikor jövök hazafelé 7-8 fős csoportok vannak a bokor mögött és elállják az egész utat, persze mindig félreállnak ,néha szólni kell mert háttal áll és nem veszi észre,hogy jövök,de mindig félreállnak, de az arcukat nézve elég csúnyán néznek rám...gondolom mert soha nem köszönöm meg nekik, meg köszönni sem szoktam nekik csak ha ők köszönnek.

Szerintetek meg kéne köszönnöm,hogy félreállnak?Mert azért még is csak a saját házamba jövök be és bármikor elzavarhatnám őket.


2011. nov. 8. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
A bokor mögötti járda csak a kapuig tart azután nincs tovább járda csak a ház másik oldalán, vagyis a bokor mögötti járdán csak azok jönnek akik hozzánk jönnek, gyalogosok nem igen.A szembe odlalon van rendes járda és az egész ut
2011. nov. 8. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tehetsz, mert apucid is jóváhagyta ezt. Persze, mit tudott volna tenni, akkor is odamennének csak szétdobálnák a csikket.


Ki kell vágni a bokrokat.....akkor nincs fedezékük...jobb ötletem nincs..

2011. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis kellene megköszönnöd, lehet én a bokrokat is kivàgatnàm, ha ilyen mocskos dolgokat végeznek mögötte.
2011. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már gondoltunk a bokrok kivágására, de akkor nagyon csúnya lenne,üres lenne az egész,de a bokrot félig le lehetne vágni,hogy ne bújnak el mögé.Egyébként engem nem az zavar,hogy cigiznek,hanem hogy még ők néznek rám csúnyán, és néha már azt érzem,hogy "na menjél te"
2011. nov. 8. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézzél ràjuk te is csùnyàn, hiszen te laksz ott és jogosan el is zavarhatod õket. Vagy mondd az apudnak.
2011. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bánomisén ***** válasza:

Nekik kellene megköszönniük, hogy egyáltalán ott állhatnak és nem zavarjátok el őket, pedig amiket művelnek, attól nyugodtan megtehetnétek. Azt meg nem kell megköszönni, hogy bemehetsz a saját otthonodba, ez természetes.


Vágjátok kisebbre azt a bokrot, megoldódik a problémátok.

2011. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Én házam előtt se sz@rás,se hugyozás,se dohányzás,se "csak beszélgetünk". Bokor lenyír 50centisre,probléma megoldva. Én úgy elhajtanám őket hogy Én lennék "az a ge*i a sarokházból".
2011. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!