Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen barátnőm?

Miért lett ilyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég furán viselkedik. Azt mondja csak akkor keressem ha baj van, régebben csak úgy alapon is hívhattam. Kis dolgokért is megharagszik:pl: kerestem valamiért de csak később hívom vissza,ami történt aznap mindent leírok neki( azt is ami őt nem érdekli), de ő meg más barátnőjével szívesen beszélget meg hülyül vele, velem meg csak kiabál :S Bezzeg ha más barátnője csinálná ezeket amit ő velem tuti nem haragudna rájuk, meg a többiekkel sokkal többet beszél mint velem. Úgy látom engem nem is kedvel annyira (sztem). Nem tudom velem miért ilyen. Olyan jó lenne ha velem is kedves lenne meg hülyülne meg stb. 16/L
2011. nov. 15. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
azért mert szarik rád.16 évesen,már nem kéne ilyen naivnak lenned...Szted ha veled üvöltözik vmiért,mással meg ugyanazért nem,akkor az vajon mit jelenthet?...gondolkozz már...
2011. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!