Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a homofóbokról?...

Mit gondoltok a homofóbokról? Esetleg elítélitek őket? Mert én igen.

Figyelt kérdés
kort és nemet írjátok meg
2009. máj. 10. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

na jólvan "lepontozós harcosok"


Én sem vonulok büszkén a barátnőmmel és megyek hatalmas transzpaernsekkel hogy "hetero vagyok és büszke vagyok rá"


Miért kell felvonulni?? Ameddig otthon csinálja addig nincs is beleszólásom. De ha kimegy az utcára, ezáltal közfelháborodást váltva ki, akkor van! (le lehet szavazni megint... bátor harcosok...)

2009. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem értem nektek miért baj, ha mondjuk 2 fiú megy kézenfogva az utcán, vagy mondjuk másképp öltözik valaki.

Nektek sem lenne olyan "kellemes", ha nem mehetnétek a párotokkal kézenfogva, vagy megmondanák hogyan öltözzetek, persze ti ezt soha nem fogjátok megérteni, ugyhogy szerintem be is fejezhetjük ezt a témát, (amúgy meg legtöbben nem is a kérdésre válaszoltatok).


Nekem a szüleim mindig azt mondták, hogy ha valakiről véleményt alkotunk, vagy elítéljük, akkor elöbb gondoljuk amagunkat a helyébe.


KÖszönöm a válaszokat MINDENKINEK, amilyen véleményetek van, csak a magatok butaságát mutatjátok a válaszokban.


A néhány értelmes választ pedig köszönöm szépen :]]

2009. máj. 12. 08:48
 13/17 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a homoszexualitás természetellenes, viszont az érintettek egy születési rendellenességben szenvednek, mely miatt a saját nembeliek között keresik a saját boldogságukat. Ez nekik éppen annyira természetes, minthogy nekem, mint egészséges lánynak a fiúk felé kell közelednem, mert ez van belém kódolva! Egy homoszexuálisnak férfinak pedig pont hogy az az elítélendő és megvetendő, hogy a nők felé közeledjen szexuálisan. A homoszexualitás nem ragályos, és önmagában nem is bűn!
2009. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
De bűn, mert Én azt mondtam, és Ő is. Vissza a Szent Inkvizíciót, és minden b.uzi kaphat egy anális behatolást hatalmas karók által!
2009. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
De bűn, mert Én azt mondtam, és Ő is. Vissza a Szent Inkvizíciót, és minden b.u.z.i. kaphat egy anális behatolást hatalmas karók által!
2009. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
75%
Hát tudod azért intelligensebb ember módjára is meg lehet fogalmazni a nézetedet! Sajnos az átlag magyar polgárokkal sajnos nem lehet szexuális orientálódásról beszélni, mert nagyon szűk és prűd látókörűek! A Biblia szerint természetesen bűn, hiszen nem ez Isten akarata, viszont, a Biblia megfogalmazódása óta igen sok természeti és genetikai csapáson ment át az emberiség, mely miatt a gének is mutálódnak az emberi szervezetekben. Erről természetesen csakis kizárólag az emberiség tehet! Viszont NEM az érintett pszichoszexuálisan beteg, tehát homoszexuális ember! Ő nem tehet a betegségéről! Ha Ön mondjuk lyukas szívvel születne, akkor az az Ön bűne lenne? Szerintem nem, hanem genetikai probléma! A homoszexualitás is veleszületett genetikai probléma, mely nem orvosolható! Egy ilyen betegségben szenvedő emberi lény szemszögéből nézve Ön a beteg, mivel nem a saját neméhez vonzódik! Sajnos ez tolerancia kérdése, semmi más! Én szexuálpszichológus vagyok, ezért próbáltam magyarázatot adni, viszont ezt egy magyar átlagember SOHA nem fogja sem megérteni, sem pedig elfogadni, ez is benne van a magyarok génjeiben! Nem hibáztatom önt, hogy a magyarok egyszerűen buták! Ez tény! Az én előadásaimra is járnak homoszexuális férfiak és biszexuális nők is, kiket a társadalom jogtalanul pecsétel meg és szorít háttérbe! A melegfelvonulások valóban elítélendőek, de ők nem egyszerűen melegek, hanem olyan személyek, akik a társadalmi piedesztál ingerekre reagálnak túlzott mértékben, ezeket a felvonulásokat vissza kell fojtani!
2009. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen aberráltság kialakulásban rengeteg tényező szerepet játszhat. Most viszont nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ez ellen nem lehet közvetlenül fellépni (homokosok, és leszbik mindig is lesznek), de sokat segíthet a megfelelő szabályozás!!!! Gondolok itt arra,hogy: - melegfelvonulás mellőzése

- a társadalom rendjének nyugalma és az erkölcsi példamutatás miatt az utcákon az azonos neműek ne érintkezzenek túl feltűnően ( ezt egy áldozat amit illene meghozniuk)

- foglalják törvénybe ha eddig nem tették, hogy az azonos neműek gyereket nem nevelhetnek, és nem fogadhatnak örökbe mert az a gyermek egészséges szellemi fejlődését korlátozhatja, a lelki gyötrődésről nem is beszélve.


Na ezek betartásával szerintem megoldható lenne a békés együttélés, én személy szerint nem gyülölöm őket de úgy vélem el kell fogadniuk bizonyos játékszabályokat ha kifelé élnek a társadalmi, erkölcsi normákhoz mérten.

Üdv: Dr Mike.

2010. nov. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!