Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a helyes viselkedés, ha...

Mi a helyes viselkedés, ha neked kell felelni, de egy szót sem tanultál?

Figyelt kérdés

Nos, biztos mindenki tudja milyen ez a helyzet. Egy szót nem tanultál és pont neked kéne felelni.

Van aki elkezd össze-vissza mondani mindent és van aki őszintén bevallja, hogy egy szót nem tanult. Az első esetben lehet egy hármast is összetudna hozni, de a másodikban biztos, hogy egyes...

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?


2011. nov. 26. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem tanultam, de volt fogalmam a témáról, és össze tudok habogni egy hármast/tudtam, hogy súgni fog a mellettem ülő, akkor megtettem.

Ha tényleg semmit nem tudtam, akkor bevallottam.

2011. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én próbálnék összehabogni valamit, ha mást nem hát húzni az időt, hogy más ne szívjon csak én. Ezért érzem szemétségnek, amikor valaki benyögi, hogy nem készült...
2011. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha figyelsz órán a hármas simán megvan. Nem értem miért szemétség, ha valaki megmondja, hogy nem tanult? Tök őszinte és nem égeti be magát..Szerintem nem ezen múlik, hogy lesz-e másik felelő vagy sem.
2011. nov. 26. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

De, ezen múlik. Ha bemondja, hogy nem tanult akkor kap egy karót (nyökögéssel kettest mindenképp össze lehet szedni szerintem) ráadásul utána 100% hogy lesz még egy felelő, mert nem ment el idő az órából.

Én úgy veszem észre, hogy egy a "nem készültem" szöveg általában nem azért szokott elhangzani, mert őszinte, hanem mert ennyire tojik az egészre.

2011. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig meg kell próbálni, ha még arra sem vagy képes akkor tuti az 1-es! Annyira csak tudsz figyelni, hogy egy kettest, vagy annál jobb jegyet összekaparj.
2011. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen más véleményen vagyunk,de azért köszi a válaszokat.
2011. nov. 27. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem tanultál mond meg az a helyes!15/L
2011. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eleve így állunk a dolgok hoz?

Itt az a kérdés,hogy miért nem tanult a gyerek.

Az sokkal cikibb helyzet ha hebeg-habog egy kettesért,mintha azt mondja,a tanárnak,hogy nem tanult,de következő órán szeretne javítani feleléssel.

2011. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az sokkal cikibb helyzet ha hebeg-habog egy kettesért,mintha azt mondja,a tanárnak,hogy nem tanult,de következő órán szeretne javítani feleléssel.-Egyetértek.


Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!