Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérhet arra a barátnőm,...

Hogyan kérhet arra a barátnőm, hogy válasszak közte és a kiválasztott férfi között?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem jön ki azzal a pasival aki most udvarol nekem. Olyan szinten nem, hogy 2 napja csúnyán össze kaptak.


Azt mondta a barátnőm( aki már lassan 15 éve az), hogy válasszak ő vagy a pasi.


Természetesen őt választom, de hát akkor is. Mi ez már??


2011. dec. 8. 16:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg.
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 v0r7eX válasza:
100%
Féltékeny,hogy nem fogsz rá elég időt szakítani. Nyugtasd meg a lányt,hogy a pasik/csajok az élet hozzátartozója. Ez ellen hiába küzd. Ha nincs konkrét érve (pl megcsalós típus,link alak stb) akkor ne hozzon ilyen szituációba,ez nem barátnőhöz méltó.
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd akkor is egy seg.gfej....

ilyet nem mond egy igazi barátnő hogy válasszál...akkor eddig csak azt hitted hogy igazi barátnő...

2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Udvarol még a srác, tehát nem annyira komoly a dolog. Gondolkoztam, hogy majd a pasit választom és nem "engedek" a fenyegetésnek.
2011. dec. 8. 17:10
 15/32 A kérdező kommentje:
Ja és eszembe sem lenne közös programokat csinálni. Úgy érzem, hogy lenne mindkettő személyre elegendő időm. Tehát ez nem lehet a baja.
2011. dec. 8. 17:11
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg azért féltékeny mert nem lesz ki foglalkozzon vele,neked is van magán életed és nem csak ő létezik neked a barátnőd meg egy önző pi.csa..
2011. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
mond neki azt ha nem dobja a pasiját akkor te is hátat fordítasz neki..kíváncsi vagyok mit szólna hozzá..szép kis barátnő mit nem mondjak...huu de feltudom húzni az ilyen embereken magam..
2011. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom feladni a 15 éves barátságunkat ez szerintem természetes. De ez a viselkedés nem elfogadható számomra.



Nem fogod feladni..akkor te nézd ahogy ő el van a pasijával te meg ne is keressél magadnak mert jó leszel neki gyertya tartónak meg ha valami gond van....és mi van ha életed szerelméről maradsz a barátnőd miatt aki lehet éppen a gyereked apja lenne??meg áll az eszem...

2011. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
ja és 25 évesek vagytok de még is úgy viselkedtek mint a gyerekek...
2011. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Férfi van a világon 1000 szerintem. Mint írtam eddig minden barátommal kijött, de a mostanival nem, tehát nem hiszem, hogy féltékenység lenne.
2011. dec. 8. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!