Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérhet arra a barátnőm,...

Hogyan kérhet arra a barátnőm, hogy válasszak közte és a kiválasztott férfi között?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem jön ki azzal a pasival aki most udvarol nekem. Olyan szinten nem, hogy 2 napja csúnyán össze kaptak.


Azt mondta a barátnőm( aki már lassan 15 éve az), hogy válasszak ő vagy a pasi.


Természetesen őt választom, de hát akkor is. Mi ez már??


2011. dec. 8. 16:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor megkérdezem!!!!TE KI JÖSSZ A FÉRFIVAL ÉS KEDVELED??NEKED MI A VÉLEMÉNYED RÓLA??
2011. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem kell kiabálni. :)

Én bírom szerintem jó fej pasi és van stílusa is.

Mindössze fél éve ismerem, tehát nem tudok nyilatkozni bővebben.

2011. dec. 8. 17:21
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél éve udvarol neked akkor annyira nem lehet rossz srác...de mindegy hallgassál a barátnődre de ha nem találsz pasit mert pont nem kellesz senkinek és szex hiányod lesz meg szeretet hiányod meg mit tudom én akkor majd tedd fel ide a kérdés hogy jaj ugye hülye voltam hogy a barátnőmre hallgattam??:)

felnőtt ember vagy te is neked is tudnod kellene hogy mit akarsz valójában.

2011. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Aki engem vàlasztás elé àllìt, teljesen mindegy, hogy ki, nem őt választom.

Felnőtt emberként el tudom dönteni mi a jò nekem és mi nem. Aki ezt nem tartja tiszteletben és választás elé állít, azt önös érdekek vezérlik. Akit önös érdek vezérel, nem a javamat akarja. Innentől pont letojom kiről van szò, mert az ilyen ember màskor is kimutatja a foga fehérjét.

2011. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Én is a barátnőmet választanám.Igaz nem volt korrekt tőle, de akkoris pasi van egy csomó barátnő meg...

Sztem jól döntöttél, hidd el ha a pasit választod tuti megbántad volna.

2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az ilyen, aki választás elé állít az nem barátnő.

Egy barátnőnek azt kéne nézni, hogy mi a legjobb NEKED, nem pedig NEKI!

2011. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

15 éve ismered, barátnő nem kér ilyet, ha nincs nyomós indoka. Ha drogozik, ha megüt, ha nyomorba akarna dönteni a pasi, akkor is csak javasolhatja a kapcsolat végét. NEM a barátnőd, kérlek hidd el. Önző érdekből megfosztaná a "barátnőjét" a boldogságtól, ez nem normális.


De mivel látszik, hogy nem akarsz megválni tőle(ami hülyeség), ezért inkább azt javaslom, hogy tedd próbára. Mondd el neki, hogy a srácot választod, mekkorát csalódtál benne, ez a TE életed és a TE kapcsolatod, hozzá pedig csak tanácsért fordulsz, amit vagy megfogadsz, vagy nem, ez is a Te dolgod. Azt is mondd el feltétlen, hogyha igaz barátnő lenne, nem állítana választás elé.


Ha tényleg szeretett, és barátnőd volt, akkor ő fog keresni. Ha nem, nem vesztettél semmit.

2011. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

:D Csak remélni tudom, hogy rájössz majd pár hét múlva, miután elhajtottad a pasit, hogy nem kellett volna, ezért összeveszel a barátnőddel is. Aztán ott maradsz pasi meg barátnő nélkül.

Nem tűntök 25nek...

2011. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
kérdező itt mindenki szinte egy válaszolót kivéve a pasi mellett döntene,nem a barátnőd fog neked gyereket csinálni és nem vele fogsz esetlegesen közös lakást vagy autót vagy házat vagy bánom is én mit venni....nagyon rosszul gondolkodsz ha annak a srácnak és sem magadnak az esetleges boldogságra esélyt sem adsz...nem látom értelmét a barátnőd hadakozásának ugyan is semmi olyan nem mondtál a srácról ami erre indokolna téged hogy ne kezdjél ki vele....meg vert?iszik?drogozik?börtön töltelék?nem...akkor?egyszerűen a barátnődnek nem lenne kézél senki hogy ha valami gondja lenne és pluszban a te esetleges boldogságodat akarja meg akadályozni mert attól fél hogy te boldogabb lennél mint ő és így irigykedne rád ennyi az egésznek a lényege....de mindegy te tudod de ez nem 25 éves emberekhez való viselkedés hanem kb mint a tini 16-18 évesekéhez hasonlítanám....
2011. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nos akkor válaszolok,mivel én ugyan így vagyok.


10 éve barátnőm,egyik pasijával sem jöttem ki,de a mosatni aki kellene barátnőmnek csúcs,úgy hogy,ez a pasi az én páromnak is haverja.(volt)


Undortó,felegma egyszerűen elfelejtette,hogy honnan jött!

Azt szoktam mondani,hogy f*sz minden utca sarkon van,de igaz barátnő egy!!!Tehát igaza van,én is ezt mondtam barátnőmnek és le tett a pasiról,de úgy,hogy felvázoltam neki milyen is a pasi,megkérdeztem tőle megint azt akarod,hogy tönkre tegyen mint a másik??Belátta,hogy igazam van elvileg és le tett a pasiról!

2011. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!