Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? :/...

Patriii kérdése:

Szerintetek mit csináljak? :/ Bövebbenlent.15/L

Figyelt kérdés
Az egész ugy kezdődött h a bnőm nem jött velünk sehova mer jár rajzszakörre minden hétvégén..és moziba akartunk menni meg fürdeni meg ilyenek. de ő nem akar mer rajzszakkör mondtuk h mondja le párszor de nem mer szereti.. és beolvastam kicsit neki.. megsértődött. bocsánatot kértem tőle nagyon sokszor . de aztmondja bizonyitsam be h legjobb bnője vagyok.. de nem egy napalatt hanem több.. nemis beszél velünk.. más lánnyal van. szerintetek ? LÉCCCI.
2011. dec. 8. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, ha ilyet kér hogy bizonyítsd hogy a legjobb barátnője vagy meg ilyenek, akkor nem is akarja a barátságot, csak kibuvókat keres. bocsánatot kértél, és elfogadtátok, ogy nem mondja le a szakkört, tervezetek oylan időpontban programot, ami neki is jó. ha igyse megy veletek sehova akkor annak a barátságnak vge
2011. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okes.nagyonkoszonom:\ csak annyira birtam..
2011. dec. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!