Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a kutyáknak szabad az...

Ha a kutyáknak szabad az utcán vizelni mindenféle bírság nélkül, akkor az embereknek miért nem?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy a kutyasz*rt össze kell szedni jobb helyeken, de hogy valaki fölmosta volna a vizeletet azt nem láttam még.
2011. dec. 9. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kultúra és közösség...

miért? lehet, hogy nem vagyunk kutyák?

2011. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán nem vagyunk egy agyi szinten a kutyákkal, és nem hugyozunk szarunk az utca közepére. Bár itt is van kivétel..
2011. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ó bazzzeg.... :DDDD
2011. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte látom magam előtt ahogy a kutyasétáltatók egy vödör vízzel és fölmosó moppal a kezükben ballagnak, és törölgetik a villanyoszlop tövét.
2011. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a kérdésedből, hogy nem budapesti vagy/nem laknak a házatok közelében csövesek/nincs szórakozóhely az utcátokban, máskülönben tudnád, hogy az emberi vizeletnek pár óra múlva elviselhetetlenül büdös húgyszaga lesz, szemben a kutyákéval, ami valamiért nem bűzlik. Ha erre jár valaki, aki tájékozottabb nálam, akkor talán azt is megtudjuk, hogy mi ennek az oka.
2011. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Az embereknek is szabad, ha lemondanak minden polgári jogukról és kutya módjára gyámság alá helyeztetik magukat (ergo cselekvőképtelen, 'bolond').
2011. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végre egy jó kérdés! Szerintem az utcán hugyozásba semmi rossz nincs, sz*rás is belefér néha-néha pl. ha hasmenése van az embernek és messze a legközelebbi wc, vagy ha nem volt idő otthon elintézni. Szerintem ugyanannyi jogunk van bárhol kiadni magunkból a cuccost mint az állatoknak. Nem kellene ezért büntetni az embert!
2011. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha a kutyáknak szabad az utcán vizelni mindenféle bírság nélkül"


Tudtommal megbírságolják a gazdát, ha ez nem a kijelölt helyen történik. Biztos nem mindenhol van ilyen szabály.

2011. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Radó Alex válasza:
Hát talán azért mert nem vagyunk egy szellemi szinten a kutyákkal és mi eltudunk menni a wc-re. Én ezt igy gondolom.
2011. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!