Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kölcsönadtam neki 1 hónapja,...

Kölcsönadtam neki 1 hónapja, és szeretném visszakapni. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Egyik lány osztálytársamnak kölcsönadtam a ruhát, mert ment bulizni, ez kb. 1 hónapja volt, és azóta nem hozta vissza. Egyszer múlt héten felvette suliba is.


Mit mondjak neki hogy visszaadja? Mert azért 1 hónapja nála van... ma szeretnék írni egy üzenetet neki hogy legyen szíves hozza vissza, de nem tudom mit írjak benne.


Szerintetek?

18/l


2011. dec. 11. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

öregem.. hát mond meg neki nyiltan hogy az a tiéd és adja vissza.ne legyél mimoza mert kiröhög. de ha agyonvered akkor se biztos hogy visszadja ha egy roh.adék.

tanuld meg! soha senkinek semmit nem adni kölcsön! én a magam káráén tanultam meg. még barátoknak sem adok smemit. tettek tönkre pár dolgot. könyvet elszakitották vagy leöntötték kávéval,állithatos gyürümet kettétörték mert nagyon rányomtak. soha semmi nincs biztonságban a legjobb barátaidnál sem !

2011. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ird meg neki: kéne a ruha,mikor tudod visszahozni,mert sürgős lenne! Valami ilyesmit irj. Vagy holnap hozd el suliba,mert délutánra kéne.
2011. dec. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne használj feltételes módot,mert azt sugallja,hogy még ráér vele. Kell,kérem hozd,add vissza.
2011. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szilvi! Kérlek holnapra hozd el a ruhát, amit egy hónapja kölcsönadtam, mert szükségem van rá! Köszi
2011. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ruhát csak kölcsönbe adtam, szeretném felvenni, úgyhogy légy szíves hozd vissza.
2011. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne üzengetni, ha osztálytársad? Lassan már basszus tényleg oda jutunk, hogy a tőlünk 2 m-re lévő embernek is sms-t, facebookos üzit dobunk, mert kényelmesebb. Nem mersz elé állni és úgy megmondani, hogy jó lenne visszaszolgáltatni a ruhádat?
2011. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkóság, ha nem adja magától vissza és még hordja is. Írd meg neki, hogy kölcsön adtam és holnapra hozd vissza légyszi. Ha nem hozza, ne hagyd rá, mondd meg, hogy hozza keddre. Ha akkor sem, akkor kísérd haza és adja oda.
2011. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként vannak ilyen emberek, akiknek ha kölcsön adsz valamit azt utána sajátjuknak tekintik. Volt osztálytársam így járt, ő vagy 2 hónapig könyörgött. Úgy kapta vissza a ruháját, hogy az anyukája hívta fel a csajt, hogy jó lenne, ha vissza adná, mert nem neki vette..
2011. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!