Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most kinek van igaza? (4...

Most kinek van igaza? (4 legjobb barátnő. )

Figyelt kérdés

köszi,hogy megnézed a kérdést,léci ird is meg hogy kinek van most igaza meg mit csináljak:/:)NE HARAGUDJ HOGY KICSIT HOSSZÚ,KÉRLEK OLVASD VÉGIG.

vagyunk négyen legojbb barátnők,osztálytársak..én idén kerültem be ebbe a 'bandába'..de mostanába érzem hogy nem szeretnek igazán,meg kb mintha szarnának a fejemre..a 3 lány közül az , egyiknek,(legyen Z)szoval Znek ugyan az a fiu jön be nemrég mint nekem..L. és a másik barátnőm,V,ma szülinapi bulit tart,és nekem tegnap hazza kellett sietnem suliból hogy ma elmehessek..Z,V,meg J ottmaradtak ugye suli utáán suli elött még kicsit,ésottvolt L is.(a fiu aki bejön nekem meg Znek,és Z tudja hogy nekem már egy ideje tetszik) és megtudtam hogy beszéglettek és csókolóztak..este,egy 'szemtanutol'..pedig mután Z hazaért,még beszéltem vele 2x telefonon,és nem mondta el nekem...azthiszem ez nem volt tul kedves tőle.felőlem járjanak,csináljanak amit akarnak,csak azt elvárnám az álllitolagos lgjobb barátnömtöl hogy ő mondja el pl ezt a csókot is,mert igy hogy mástol visszahallom elég szar..barátság alapja az őszinteség,vagy nem? állitolag ma akarta elmondani személyesen.de tudja hogy a mi osztályunk nem tud titkot tartani,egy napig se..

aztán. V feltett facebookra egy képet hoogy BFF gyűrűnk,és bejelölte rajta J-t meg Z-t..és komenntbe irtam hogy mieez? és elkezdett ott áradozni hogy hát ők ma vettek bff gyűrűt hármuknak...azért elég szarul esett.állitolag énis a barátnőjük vagyok,és én gondolok a barátnőimre..és ezt mondtam is Vnek chaten..( és még Znek állt feljebb,mert a gyűrűs kép alatt még ott oltogatott,h ők régebb óta barátnök meg h csak három volt...) aztán.soha nem tettem még ekkora szemétséget,de beléptem Z facebookjára,és láttam h V irta neki üzibe hogy: Drága emese itt hisztizik.(vagyis én..) hát mondhatom ezis kur*a jól esett,nemhinném hogy ez hiszti,csak elmondtam a véleményem.

amugy az osztálybol volt már legjobb barátnőjük más is,és ő is csak pár hónapig bírta,aztmondta egyszerűen nem lehet hosszutávon jóba lenni velük,mert komolytalanok,meg ilyenek..

ugyérzem ezek után nem kéne kibékülnöm velük..ma lesz V bulija,szerintem elmegyek,és beszélek velük. mondjuk nem szivesen,deháát ott lesz egy fiu is,aki szintéén bejön egy ideje.pontosabban nem tudok elszakadni tőle..ősszel történt valami..(nem komoly,csak egy csók és öleléések..) de mikor meglátom őt mindig ez jut eszembe és hiányzik.

L böl meg teljesen kiábrándultam tegnap..engemis probált kihasználni,kedden még nekem könyörgött félmeztelen képért:)

SZOVAL MOST KINEK VAN IGAZA ÉS MIT CSINÁLJAK?ELMENJEK MA A BULIRA ÉS BÉKÓLJEK KI VELÜK VAGY MI LEGYEN?

értelmes válaszokat léci,meg ne olyat hogy mi még babázzunk..amugy 14 évesek vagyunk.

köszi.


2011. dec. 10. 06:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ki is egészíteném.szerdán csoportbontás volt németen, L és Z egy csoporta kerültek..óra után odajött hozzám Z és mondtahogy ' L azt mondta hogy szeret' mondom jó és mit csináljak vele? mire Z,a képembe röhögött hogy" utdom hogy nagyon féltékeny vagy"
2011. dec. 10. 06:21
 2/16 A kérdező kommentje:

bocsi,még valami:D

L nek van egy ikertesója,F és ő mondta hogy beszélt Fel,és igazából semmi komolyat nem akar zitától,mert egy osztályba járnak meg még ha nem is járnánka egy osztályba akkkoris csak talán..és mikor Z fészébe voltam láttam h L irta neki h igy nem akarja h egy osztályba járnak meg mittudoméén,aztán Z mondta hogy megy majd még beszélnek..

2011. dec. 10. 06:23
 3/16 A kérdező kommentje:

* Ő MONDTA HOGY BESZÉLT L-EL,és igazából semmi komolyat nem akar z töl:D

bocsii,elirtam..

2011. dec. 10. 06:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor leszek én az első, aki hozzászól.


Ez még nem igazi barátság. Ez haverság. Négy lány jól elvan együtt. Többnyire. De annyira nem, amennyire te szeretnéd...

Ők nem az igazi barátaid. Majd előbb-utóbb talán lesz olyanod is, de ők itt és most csak azok az osztálytársaid, akikkel jó együtt lenni.

Mivel még sokat kell együtt lehúznotok a suliban, ezért igen békülj velük és ne gerjeszd a konfliktust. Ahogy Z is azért nem mondta el neked a csókot, mert feleslegesen nem akart téged bántani.


Érezd jól magad a bőrödben, érezd jól magad a társaiddal. Az igaz szerelmet és az igaz barátságot majd máshol és máskor fogod megtalálni. Most azt tanuld csak meg tőlük, hogyan kell közösségben együtt lenni másokkal.

2011. dec. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.:)

hát,igen,énse vagyok a vita/'rosszba levéés' híve,dehát azért nem esik jól amiket csinálnak:/ minden esetre ma beszélek velük. ment a zöldkéz.:)

2011. dec. 10. 06:54
 6/16 anonim ***** válasza:

Jó a kibékülés, de nem kell jópofizni. Szerintem is ők csak haverok, hisz ők is akként tekintenek rád.

Znek igaza volt, hogy nem beszélt a csókról, mert nem akart megbántani és az ilyet tényleg jobb személyesen megbeszélni.

Vről meg annyi véleményem van, hogy szerintem nem normális. Elég gáz FBra írogatni, hogy ki hisztizik, ki nem...kicsit olyan sz@rkeverés szaga van...

De ki az a J?

2011. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

J a harmadik lány

Z V J és én a negyedik..E:D

de z ismer engem..tudja hogy akkor lehet rám hatni ha őszinte..és.szerintem azt is tudta hogy ez ugyse marad titokba máig se..

irtátok h haverok vagyunk..háát.mindig arrol volt szo h legjobb barátnöjevagyok Znek,meg 4en BFF meg a hasonlók..

meg ,egy igaz barátnő mond olyat hogy 'tudom hogy féltékeny vagy' és közbe vállát vonogava röhög?..:/

2011. dec. 10. 07:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Kicsit értelmetlen számomra ez a földönkívüli üzenet! Valaki ért a ködfejtéshez?
2011. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az semmivel sem jobb, hogy te csak úgy random belépsz más facebookjára és elolvasod az üzeneteit (már ha jól értelmeztem, mintha ezt írtad volna).
2011. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

figy amit Z csinált sztem az megbocsátható tök igaza van h személyesen akarta elmondani ebben sztem nincs igazad h emiatt hibáztatod

viszont sztem V keveri a sz@rt ezerrel nem lenne semmi baj itt ha ő nem vágná a jópofit mindkettőtöknek közben meg ugraszt össze titeket! Ő a hunyó sztem itt (nem pedig Z) keveri a szert 1000el!!!

2011. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!