Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetted már tönkre mások...

Tetted már tönkre mások barátságát? Hogyan? Szándékos volt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, de a sajátomat és majdnem egy házasságot is. A férjezett barátnőm felcsípett egy pasit és fedeztem neki. A férj megtudta, engem megutált, a barátnőmtől eltiltott, a barátnőm azóta nem meri velem felvenni a kapcsolatot. Utólag belegondolva talán bölcsebb lett volna lebeszélni a félrelépésről. Nem tudom mások haverral, barátnővel hogy vannak ilyen esetben, én tudtam, hogy nem akarta volna elhagyni, csak valamiért besokallt és egy kis kalandra vágyott és akkor úgy éreztem miért gátolnám meg ebben. Végül is nem történt köztük semmi a kiszemelt pasival, csak egy röpke randi és már akkor lebukott... velem együtt. Ez már vagy 4 éve történt, de még ma is bánt.
2011. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!