Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titokzatoskodik előttem...

Miért titokzatoskodik előttem a barátom? Vagy ez nem szándékos?

Figyelt kérdés

például:

most szabin van, nem dolgozik 1 hétig.

én mondtam neki, hogy én kora délután végzek. teljesen rugalmas a munkaidőm, ha akarom be se kell mennem (anyának dolgozom, bármikor elenged)

erre amikor végzek, rámnyom egy sms-t hogy délután neki áll maszekolni.

nos. ennyi erővel egész délelőtt is együtt lehettünk volna, ha akarja és ezt tudja is, csak azért jöttem ma be, mert gondoltam a délutánunk is szabad lesz, akkor már délelőtt dolgozom

a lényeg: egész délelőtt elvolt nélkülem(pedig velem lehetett volna) és amikor ráérek (de ha szól délelőtt is ráértem volna) akkor meg bevágja, hogy maszekolni akar.

Szándékosan kerülhet?

Most ne írjátok, hogy kérdezzem meg, mert ilyenkor mindig azt mondja, hogy de most kell a maszek munka és kész, minek akadékoskodok.

mert gyakran ez van amúgy.

és érdekelne akkor hogy telt a délelőttje, de ezt sem kérdezhetem meg, mert féltékenységnek veszi!

Szerintetek?


2010. okt. 6. 17:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Oszd ki! Ilyenen ha nő lennék simán levágnám a hisztit!!
2010. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé olyan szaga van, mint aki 2 nővel játszik egyszerre. Mivel a párja vagy, még jó hogy érdekel téged, hogy milyen volt a napja. És ezt, hogy tudja féltékenységnek venni?!:O
2010. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem akar veled lenni,észre kéne venni amikor útban vagyunk.Tuti nem veled akarja a szabadidejét eltölteni,te csak a szamár vagy a ló helyett.
2010. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

mert gyakran van ilyen és az ilyen jellegű kérdéseimre már szabályosan ideges lesz, meg húzza a száját, és úgy érzi, beszámoltatom.

úgy néz ki az egész, mintha én akarnám őt korlátozni és ezt kikéri magának

holott én úgy látom, mintha ő kerülne engem és sok lennék neki, csak ezt nem mondja, hanem kicsúszik a találkozások alól(vagy elől?)

2010. okt. 6. 17:46
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
Akkor is ülj le vele és beszéljétek meg mihamarabb! Én legalábbis nem hagynám ennyiben a dolgot,már az első ilyennél az asztalra kellett volna csapnod és megmondanod neki a magadét.
2010. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

de a szabadsága előtt azt hajtogatta, hogy most végre velem töltheti minden idejét, bepótolunk mindent

most meg...

2010. okt. 6. 17:48
 7/36 A kérdező kommentje:
amikor leülök vele beszélgetni először mindig azt mondja amit hallani akarok és amikor tovább forszírozom, akkor idegesen elhárít, és nem beszél tovább a témáról
2010. okt. 6. 17:50
 8/36 anonim ***** válasza:
53%
Nem kötelező egy párkapcsolatban az összes szabad percet együtt tölteni, de ha Te rossz néven veszed tőle, megsértődsz, hogy nélküled töltötte a fél napot, amikor épp ráért, akkor érthető, hogy nem szívesen beszél a napjáról.
2010. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg vágyott egy kis valódi szabadságra, egyedüllétre.
2010. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

nem azt veszem rossz néven, hogy nélkülem tölt el fél napot!!!!

hanem hogy abban a hitben tart, hogy találkozunk és utólag vágja be, hogy nem!!!

2010. okt. 6. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!