Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék csendes, visszah...

Hogy lehetnék csendes, visszahúzódó lányból nagyszájú, vagány lány? 22L

Figyelt kérdés
Hogy lehetnék csendes,visszahúzódó lányból nagyszájú,vagány lány? olyan akivel mindig lehet beszélgetni és nem csak néma csönd van, aki vicces aki ha kell meg tudja védeni magát,laza a társaság lelke aki kicsit nyitottabb. + elég kevés az önbizalmam és sokszor már csak ezért se merek megszólalni.
2011. dec. 27. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

De hogy érted? Azt akarod, hogy csak simán kedveljenek, népszerű legyél vagy beképzelt akarsz lenni?

Amúgy hogyha nem ment a beszéd, akkor nem hinném, hogy ez változni fog..

Mondjuk amúgy nekem a sport adott sok önbizalmat..

2011. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarok beképzelt lenni ilyen szempontból maradni akarok olyannak amilyen vagyok csak egy kicsit beszédesebb, közvetlenebb vagányabb
2011. dec. 27. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Jószívvel tudom ajánlani Florence Littauer "személyiségünk rejtett tartalékai" című könyvét. Sok kérdésedre választ kapsz belőle.
2011. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Én azt tanácsolom neked, hogy mindenképpen csinálj meg egy személyiségtesztet, és olvass utána a személyiségednek. A neten is elérhető Hallesby: személyiségtípusok című rövid könyve, nekem sokat segített. Elsőre: valószínű, hogy melankolikus személyiségtípus vagy, ezen nem tudsz változtatni, így születtél és így is fogsz meghalni. Azonban ez egyáltalán nem baj, ha tudod mik az erősségeid és mik a gyengéid, mert az előbbieket tudod erősíteni - ez önbizalmat ad majd - az utóbbiakat pedig figyelembe tudod majd venni, és ez segíteni fog!


Én olyan vagyok, amilyen te szeretnél lenni (szangvinikus), hidd el így sem fenékig tejfel az élet! ;-) Az ellentétek vonzák elvből kiindulva kell lennie a barátaid közt ilyen embernek, sokat jelent, ha vele vagy, mert formálódni fogsz. Tudom mert a feleségem is olyan mint te, és látom rajta a változást... ;-) A könyvet el tudod olvasni itt: [link]


Üdv. Péter

2011. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sehogy, mert ez egyéniség, alkat kérdése.
2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!