Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Autósok! Benneteket is meg...

Antimod kérdése:

Autósok! Benneteket is meg szoktak állítani utcára mászkáló emberek csak azért, hogy beszólogassanak?

Figyelt kérdés
Velem már többször előfordult, nem tudom mire vélni. Ráadásul teljesen normális, nem gettós környékeken. Nem járok feltűnő autóval, nem vezetek úgy, mint a vadállat.

2012. jan. 2. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Mit szólogatnak be konkrétan?
2012. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem, mert nem álltam meg egyik esetben sem. Üvöltött az illető, majd mutogatni kezdett, mikor láttam, hogy nem vagyok rá kíváncsi.
2012. jan. 2. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen autód van és milyen környéken volt, milyen úton?
2012. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyirányú volt a másik irányban, vagy ilyesmi?
2012. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is azon gondolkoztam, hogy mi lehetett bennem olyan különleges. (Egyelőre semmire sem jöttem rá.) Egyik a 16. kerben volt, másik egy Budapesten kívüli útvonalon, lakott területen, nem tudom pontosan, hol. Mondjuk az első esetben kiugrott elém a delikvens az út közepére.

Alkoholos befolyást gyanítok egyébként, de akkor sem tudom mire vélni.

2012. jan. 2. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!