Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik az ilyen...

Miért nem szeretik az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 20:33
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Metalos vagyok, de kinézetre az a tipikus (képek lent). Persze nem olyan értelemben, hogy viselek láncot vagy szegecses cuccot. Inkább terepmintás nadrágot, meleg időkben szakadt farmert, zenekaros pólókat és kockás inget, ami ujjatlan vagy hosszú. Az ilyenek voltak a menők a 80-as években. Most meg ők a gyökerek. Csak hasonló emberekkel tudnak jól kijönni, egyre ritkábban van barátnőjük, mert kevés az esélyük a csajozásban, ismerkedésben és haverkodásban. Mitől van ez? Elsősorban nem metalos emberektől kérek véleményt és választ.


[link]


[link]

2012. jan. 5. 20:34
 2/36 anonim ***** válasza:

Azért a nyolcvanas években sem volt ez általánosan menő, hiszen az az időszak volt a diszkókorszak, nem véletlenül.

Egyébként valószínűleg rossz körökben mozogsz. Ilyen stílussal normális emberek között nem szabadna hátrányos megkülönböztetés érjen.

2012. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%

a diszkókorszakban egyébként csak a degeneráltak jártak diszkóba.

Rendes ember a koncerten őrjöngött vagy az aluljáróban.

2012. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem a ruhával van gond. Szomorú a tekinteted. Az a gond.
2012. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Jó, ezt elismerem. Ez igaz. De akkor volt a thrash mozgalom. 86-ban jöttek ki a legjobb albumuk, mint a Reign in Blood vagy a Master of puppets. Ráadásul valószínűleg többen voltak és valamilyen szinten népszerű volt stílus. És még most is az, de persze nyugaton.

Az utolsó mondatoddal meg azt akarod mondani, hogy normális emberek nem tolerálják ezt a stílust?

2012. jan. 5. 20:44
 6/36 A kérdező kommentje:

#4!


Nem vagyok szomorú. A hasonszőrű haverokkal jókat hülyéskedünk. Mindig jókedvűek vagyunk.

2012. jan. 5. 20:46
 7/36 anonim ***** válasza:
nekem ezzel nincs bajom.:)szerintem mindenkinek van stílusa,van ettől úgymond rosszabb is,amit nem bírok,de ezzel szerintem nincs baj.
2012. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy talán egy picit ápolatlan hatást kelt, a kócos hosszú haj, szakadt farmer stb. Meg bevallom, 18-20 év felett nekem is furcsa, ha valaki mindig "együtteses" pólóban van, valahogy olyan komolytalan hatást kelt, mint még mindig tinédzser éveit élné.

Ettől függetlenül túlzásnak tartom, hogy "nem szeretik az ilyen embereket", haverkodásban pláne miért szabna gátat? Szerintem csak bizonyos kor után, és bizonyos körökben lehet evvel probléma.

2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pont az ellenkezőjét mondtam, hogy normális emberek simán tolerálják, csak a degeneráltabbja problémázik ezen a kinézeten.
2012. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Bocs első. Félreírtam. Azt akartam, hogy a normálisak tolerálják.
2012. jan. 5. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!