Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne rossz érzés,...

Nektek nem lenne rossz érzés, ha a barátnőtök sokkal szebb lenne mint ti, ezért buliban, vagy akárhol csak hozzá mennének oda a pasik?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen helyzetben? 23/L
2012. jan. 8. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Én konkrétan ismertem olyan lányt (egy idegesítő, beképzelt, újgazdag szülőkkel rendelkezőt, aki 18. szülinapjára egy Audit kapott, 20.-ra meg egy lakást szóval tényleg nagyon pénzesek) és ez a lány egy ideig egy lánnyal barátkozott aki szebb volt nála. Őt annyira idegesítette ez, hogy ha nem is emiatt, de mikor megszakadt a barátságuk akkor kijelentette hogy ő szép lánnyal nem akar barátkozni.


Nekem amúgy volt 2 barátnőm a gimiben, velük jöttem-mentem. Alapvetően nem voltak szépek, hanem dögösek voltak, én meg kis nyuszi hozzájuk képest. Főleg az egyik volt szexi, a másik inkább csak "utána ment" de a dögösebbel bármikor mentünk valahova, a pasik csorgatták utána a nyálukat (nem is csoda mert nagy mellei voltak és kivágott felsőket hordott, meg gyakran minit) és megmondom őszintén engem zavart ez. Jó, nálam amúgyis elég erős kisebbségi komplexus van, ez meg még inkább rá tett egy lapáttal. És sokszor már úgy éreztem hogy nincs kedvem velük menni...De amúgy ez nem is a külsőn múlt, hanem inkább az önbizalmon. Mert róluk sugárzott hogy jó csajok, rólam meg az hogy a közelükbe sem érhetek, és ezt tudtam is magamról. Aztán szépen leépült a barátságunk, most már csak szüli/névnapkor beszélünk, de őszintén szólva annyira nem bánom, mert velük a béka feneke alatt éreztem magam mindig. Lehet lepontozni, hogy az irigység beszél belőlem, de akkor legyen úgy.


22/L

2012. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm szebb nálam, mert én molettebb alkat vagyok és az kevesebb férfinak jön be, de soha nem érdekelt, hogy őt többen szólítják le. (párszor mentünk csak el szórakozni, ilyen rockosabb helyekre, mert ez az ízlésünk, és pár férfi leszólította, engem nem)

22/L

2012. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van,barátnőmhöz mindig oda mennek,hozzám kevésbé.Azt nem mondanám,hogy szebb mint én,inkább azt,hogy teljesen mások vagyunk.Ő kihívóbb,én viszafogottabb.Értem ezt a személyiségünkre,öltözködésünkre is.

Viszont nem hinném,hogy ő ez miatt szerencsés,mert eddig a pasik 90%-nak csak arra kellett.Én meg nehezebb eset vagyok,nehezen nyílok meg és csak azok a srácok "nem adják fel" akik komolyabb dolgot akarnak.Pedig igazán megérdemelne egy rendes srácot végre.

2012. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném, ha lenne egy szép barátnőm.
2012. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Általánosba a legjobb barátnőm egy nagyon szép lány volt és én nagyon irigy voltam rá, még a nővérem is róla áradozott. Mindig a pasikon veszekedtünk, de nem mondtuk ki csak mindig a másik barátja kellett... Végig nagyon rosszul éreztem magam, mindig azt hittem én vagyok a csúnya, kevésbé jó... Mostanra rájöttem, hogy ő nagyon jó barátságban tud lenni a fiúkkal is és igazából egyáltalán nem szép. Belém meg szerelmesek és e miatt nehezen barátkoznak velem... Visszagondolva neki rosszabb lehetett mint nekem... Szerintem jobb az ilyet tisztázni a barátnőddel, mert lehet, hogy te sem látsz világosan.
2012. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen is és olyan is.

Igen kicsit rossz érzés volt amikor a másik volt szebb. Illetve nem volt szebb külsőleg, de a kisugárzása csábítóbb volt valahogy. De aztán rájöttem, hogy ő nem direkt csinálja, és pláne nem azért, hogy nekem rossz legyen, sőt arra is rájöttem, nekem nem is kell még, hogy rámszálljanak, szóval hamar elpárolgott ez a kis rossz érzés.

Amikor viszont hozzám jöttek, valahol jól esett, de gondoltam a barátnőmnek rossz érzése lehet, és én mindig kimentem kicsit, hogy tudjanak beszélni, és akkor látták, hogy milyen értelmes humoros jó csaj, és egyből vele is dumáltak. Engem egy idő után zavart is és életemben egyszer kicsit beittam, és ott sírtam a barátnőmnek, hogy nem akarok szép lenni, mert a srácokat csak az érdekli, és ez milyen hülyeség.

2012. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Voltam, mondjuk szebbnek nem mondanám inkább nagyon kihívónak (r.bancos ruhák, erős smink, hosszú műköröm, póthaj, szoli, teszi-veszi magát stb). Nem voltam/vagyok rá irigy mert szinte bárkiből ki lehet hozni egy ilyen kinézetet, túl nagy alap nem kell hozzá. Viszont az igaz, hogy általában hozzá mentek oda buliban a fiúk. Ki is fogta őket mindig rendesen, igazából egy normális kapcsolata nem volt, meg is csalt néhányat, legtöbbel minimum havonta szakított. A mostani barátjával is állandóan szakítanak. A leggázabb az volt, hogy elvárta volna, hogy csodáljam és áradozzak róla, de mivel nem tettem, áradozott ő magáról, meg arról, hogy mennyivel szebb és jobb nálam mindenben. Úgy döntöttem, hogy ilyen "barátnő" nem kell nekem, nem vagyunk rosszban, ritkán írunk egymásnak facebookon, még ritkábban találkozunk.
2012. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok de sose voltam irigy a haveromra pedig neki már rengeteg és nagyon szép barátnői voltak nekem meg egy se.

Buliba nem mennek oda hozzá a lányok, ő se megy a lányokhoz mert van barátnője.

2012. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem,nincs barátnőm,más nőkkel sem járok szórakozni,így nincs ilyen problémám,meg nem is lesz.24
2012. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!