Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a berlinieknek...

Mi a véleménye a berlinieknek a magyarokról?

Figyelt kérdés
tudom, hogy nem egységes a véleményük, de a többség mit gondol rólunk?
2009. máj. 24. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel nem vagyok berlini, fogalmam sincs.

Ezt egy berlinitől kéne megkérdezni.

De ha azt vesszük, akkor szerintem átlagban a németek kedvelik a magyarokat.

2009. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A berliniekről külön nem tudok nyilatkozni, de a legtöbb német szereti a magyarokat, főleg a picit idősebb generáció és nosztalgiával gondolnak vissza azokra az időkre, mikor a Balatonhoz jártak nyaralni. Nagyon sok német, mikor megtudta, hogy magyar vagyok, a Balatont említette. Szerintem jó véleménnyel vannak a magyarokról, bár van olyan német is, aki a németnél különbet nem ismer, így mindenki mást lenéz...de gondolom, hogy minden országban van ilyen.
2009. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem szeretnek minket!45-ben 1 csomó kaját vittünk nekik amiért még csak nem is fizettek!
2010. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában kedvelnek,kisebb részben lenéznek(más országokat is).A németek elég dolgosak ,ezért tolerálják ,hogy a magyarok általában jó szakemberek,és jól dolgoznak.
2010. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy kicsivel jobb a véleményük mint a hamburgiaknak, de egy kicsivel roszabb mint a münchenieknek :)
2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!