Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap részegen jöttem haza...

Tegnap részegen jöttem haza hogy értessem meg anyummal h véletlen volt és nagyon sajnálom?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a névnapom és suli után elmentünk haverokkal inni, nekem meg sikerült valahogy nagyon leinni magam :S Voltam már részeg de nem enyire, nem délután, és nem mentem igy haza XD Kb. olyan 5 körül érhettem haza de nem emlékszem semmire tényleg nagyon sokat ittam :S Anyumnak már akkor feltünt, de kábé egy fél óra múlva szarul lettem, kimentem a WCre hányni, aztán ott elaluttam és anyum keltett fel :S Jó szarul voltam, vagy olyan este 8-9 körül van meg a kövi kép.

És bakker azóta azt halgatom h milyen ember vok h délután részegen meg cigiszagúan jövök haza és h sosem lesz rendes ember belőlem. Meg alkoholista leszek meg h ő nem ilyen gyereket nevelt meg sosem fog elengedni sehova :S És h hiába próbál nevelni én csak egyre nagyob hülyeségeket csinálok és reménytelen vok h valaha normális ember lesz belőllem :S Bаsszus és nem érti meg h véletlen volt és nem akarom ezt minden nap eljáccani. Már bocsánatot kértem tőle vagy 60x de nem érti meg. Így is állandóan mindenért én vok a hibás meg a hülye mindig csak bаsztat meg kiabál velem, már csak ez hiányzott :( Most mit csinájjak?

16/F


2010. márc. 4. 11:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
minden szülö nehezen dolgozza fel ezeket a spontán bulikat, az meg hogy kivan bukva természetes nekem is igy reagáltak mikor tizenévesen berugtam mert azért ehhez tényleg fiatal vagy de nem baj majd ha öregebb leszel már nem fog igy rinyálni
2010. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ja 24/F
2010. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Én is szülő vagyok, én másként látom. Egy alkalom nem a világ ráadásul a szülinapod volt. De meg is szenvedted az ivászatot, és ráadásul elnézések sorozatát kérted tőle. Nem értem anyukádat.
2010. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 17 éves a fiam.Ő még egyszer sem jött véletlenül részegen haza.Ha megtette volna én is kiakadtam volna,hisz én szerintem sincs olyan,hogy "Bocsika,de véletlenül leittam magam" Véletlenül el szakadhat az inged,elhagyhatod a táskádat,szarba léphetsz,de inni véletlenül??Pár pohár ital után egyszerűen nemet kellett volna mondanod!nem iszol többet és kész..

De ettől függetlenül nagy bajod már nem lesz.A másnaposság eltűnik,anyud még pár hétig morogni fog,és az élet megy tovább.Persze a bizalmát most egy időre elvesztetted,de ha nem lesz a következő hónapban,és utána egy jó darabig ilyen alkoholos mulatság akkor majd megbékél..

2010. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

elég nehéz véletlenül berúgni..

Azt elismered, van azért abban valami, amit Muter mond?!

2010. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
nemazzér,de én is le akartam állni,épp az uccsó pohárral ittam(semmi bajom nem volt),csak belekevertek vmit a piámba...
2010. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hát egy darabig most tuti nem lesz ilyen mer nem akar elengedni sehova :/

Am meg tényleg véletlen volt, én nem akartam ennyire szarul lenni! Nem direkt ittam ennyit!

És nincs igaza egyáltalán mer már most is normálisabb ember vok mint ő XD Meg ez nem jelent semmit, sose jöttem még részegen haza és 1x előfordulhat mindenkivel az nem jelenti azt h alkesz lesz!

2010. márc. 4. 12:13
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Aszondja véletlenül úgy berúgtam, hogy hánytam és elaludtam a wc-n :)

Lehet, hogy 16 évesen még nem tudod, vagy nem is érted, de minden tettednek következménye van. Kis tanulópénz

2010. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ígérd meg neki, hogy legközelebb tartani fogod a mértéket, és most ebben még nem volt tapasztalatod. Egyébként egy trükk legközelebbre, ha közben eszel is, nem rúgsz be. :-)
2010. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem a véletlenül berúgás fogalmát. Nem nagyon bírom az alkoholt, és egyszer barátnőimmel forralt boroztunk. Olyan finom volt, és jól esett, hogy megittam vagy 3 pohárral, de rögtön nem éreztem semmit, csak utána egy fél órával nagyon elkezdtem szédelegni.


De amúgy megértem anyukádat, az, hogy kiakadt teljesen normális, képzeld magad az ő helyébe, te tudod, hogy mit csinálsz, amikor nem vagy otthon, ő viszont nem, és aggódik, mert nem látja át a helyzetet. Amúgy az is normális, hogy úgy érzed mindenért téged hibáztat, ez a kamaszkór és 2-3(-4-5) év alatt meggyógyulsz és rendbe jön majd a kapcsolatotok.

Nincs olyan nagy gáz majd megbékél, próbáld kerülni a témát addig...

2010. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!