Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor külföldön vagy szégyell...

Amikor külföldön vagy szégyelled, hogy magyar vagy, vagy ellenkezőleg, büszke vagy rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat: a válasz a 12:13-asnak szól, aki - tévesen - túrórudinak címezte a sajátját.
2012. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Sokat utazom a világban, ez azt jelenti,hogy mindenfelé.

Soha az életben, (70éves vagyok) nem kellett szégyenlenem magyarságomat.Minden országban nagyon kedvesek velem, de azt hiszem úgy is kell viselkednünk, hogy ezt kiérdemeljük. Utazásaim során mindig alkalmazkodom a helyi szokásokhoz, nem kritizálom azokat, hiszen más az a kultúra és éppen azért megyek oda, hogy azt lássam,nem pedig megszóljam.Mindig büszke vagyok erre a maroknyi magyarságra, mert létszámunkhoz képest a legtöbb világhíresség innen származik. Még a kis szerencsétlen külsejű ,de híres színész ,Péter Falk is a mi híres Falk Miksánk unokája. (volt.)Szedjétek össze magatokat és viselkedjetek rendesen külföldön, meg lesz az eredménye! A jó közérzet.V...X

2012. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig büszke vagyok a magyarságomra, sőt mindig ahol járok megnézem a boltok polcain, hogy van-e valami magyar áru, könyv vagy bármi. Amikor pedig sokáig voltam kint és honvágyam volt akkor figyeltem a magyar turistákat, és arra felé mentem amerre ők, hogy egy kis magyar szót is halljak.
2012. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

A két utolsó hozzászólóval tökéletes egyetértésben: én is azt mondhatom, hogy a magyart mindenütt rokonszenvvel fogadták és fogadják, ahol eddig csak jártam (és sok helyen). Az ocsú és a búza között pedig igenis tudnak disztingválni. Mindenki maga dönti el, hogy melyik akar lenni.

(tegnap l1:27-es vagyok)

2012. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Minek szégyellitek?

Én büszke vagyok rá, Nagymagyarországért megyek.

2012. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt tudom, hogy Görögországban (Rhodoszon) több olyan emberrel találkoztunk, aki valahogy kapcsolatban volt Magyarországgal, de egyértelműen görög volt. Ilyenekre gondolok, hogy hogy egy árus elmesélte, hogy a fia Szegeden tanul.
2012. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Büszke-e? Te normális vagy??? XD Meg sem szólalok magyarul! XD XD Olaszul (kezdő olasz) mondogatok pár dolgot vagy angolul.....XD
2015. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!