Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan van rám kiakadva?...

Jogosan van rám kiakadva? Őszintén leírtam neki a véleményem.

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm eljátszotta azt az egész félévben,hogy nem tanult semmit,gondolta,majd a zh-kon rólam fog lesni,meg az írásbeli vizsgákon is.Nem nagyon sikerült neki,mert a tanár ügyesebb volt.Egyszer sikerült lesnie rólam,de akkor se engedte át a tanár.Tegnap írt,hogy ez a vizsgája se lett meg.Még ő volt felháborodva,h neki hogyhogy nem lett meg,hiszen rólam írta.Amúgy nem rólam írta az egészet.

Én erre visszaírtam neki,hogy a legtisztább az lenne,hogyha leülne ő is tanulni,és nem lébeocolna,akkor meglennének neki is a vizsgái.Erre kiakadt,írok neki,nem ír vissza semmit.


2012. jan. 24. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked van igazad és te csináltad jól. Ha ezért téged hibásnak tart, akkor nem igaz barátnő. :/
2012. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudod az igazság fájdalmas, és az emberek nem szeretik, ha fájdalmat okoznak nekik.
2012. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vannak kortünetek,amikbe beletartoznak a veszekedések is,amik eléggé eltérnek korcsoportonként.Azt kezdem észrevenni egyetemista/főiskolás ismerőseim között,hogy ez is egy ilyen tipikus probléma..neked volt igazad egyértelműen,de megértem,mert akkor is bántja az embert..túl lesztek rajta hamar ne aggódj! ;)
2012. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szard le a ribit, úgyse lesz már sokáig az egyetemen.
2012. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!