Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a férfiakkal...

Miért nem tudok a férfiakkal normálisan szót érteni?

Figyelt kérdés

Akárhányszor beszélőviszonyba kerülök valamelyikkel,mindig ellenszenv lesz a vége.Például egy csoporttársammal se jöttem ki túl jól,akit először értelmesnek tartottam és most is annak tartom,csak nem értem,miért viselkedik velem lekezelően(köszönni nem tud,leszól a hátam mögött,stb).A másik egy kollégám,aki még be is jött kezdetben,de aztán nagyon bunkó lett,szivatott,alattomos módon,sokat sírtam miatta.Az lehet a gond,hogy nem szeretem,ha irányítani akarnak?Vagy túl lányos vagyok?Vagy mi a rosseb van?Nem vagyok csúnya,szép vagyok,csak a stílusom egy kicsit alternatív,ha lehet ezt így nevezni,bár gondolom,nem ez lehet a baj,azt hiszem.És elég félénk vagyok srácok közelében,hogyha rámjön a megfelelési vágy,de tudok normális is lenni.

(Az olyanok kíméljenek meg a hülye válaszaiktól,akik nem találtak csajt és rajtam akarják leverni,hogy csak a külsőre hajtok stb. szokásos hülye dumák,köszi).


2012. jan. 26. 15:48
 1/7 anonim válasza:
62%
Tanulj meg odafigyelni rájuk. Bár nem igazán értem a problémád nem fejted ki rendesen pl meddig jutsz el velük? Nem lehet hogy nagyon lekezelőnek tűnsz a magabiztosságodtol?
2012. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem lep meg, hogy nem tudsz velünk szót érteni. Én mindig is sajnáltam azokat,akik nem tudják megoldani a problémájukat és interneten akarnak boldogulni. Sőt te még nem, hogy nem tudod megoldani,még a probléma forrását sem ismered. Honnan jött ez a bámulatos felismerésed, hogy online tele ismeretlen ember majd választ ad neked,ugyancsak ismeretlennek mit hogyan kéne csinálni,pláne úgy, hogy semmilyen érdemi infót nem osztassz meg? Ezen gondolkozz el inkább,mielőtt a problémádra koncentrálsz.
2012. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is próbálj kicsit magadba szállni, ne törődj egyenlőre a férfiakkal. Te mindent megteszel a jó emberi kapcsolataidért? Nem tűnsz túl önérzetesnek (az "alter" stílusú lányok közül sokan túlzottan is azok), fellengzősnek, beképzeltnek, vagy épp: gyávának, meghunyászkodónak? Felnőtt nő vagy (ha jól veszem ki, fősulin tanulsz és dolgozol mellette). Próbáld meg a belső békédet megkeresni, és csak aztán bonyolódj akár haveri, akár más jellegű kapcsolatba férfiakkal. Az összezavarodottságod és az önbizalomhiány nem fog rajtad segíteni. Tégy rendet odabenn!
2012. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első:Sajnos én sem értem.Nem vagyok lekezelő velük.
2012. jan. 26. 16:53
 5/7 A kérdező kommentje:
16:44:Köszi a válaszod,abban van valami,hogy meg kell keresnem a lelki békém,talán már meg is találtam,vagy nem,nem tudom eldönteni.Ezen egy dolog tudna most segíteni nálam:a munka.Azt,hogy ők milyennek látnak,nem tudom.
2012. jan. 26. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos több a nyíltan bunkó férfi, mint nő.

Válts munkahelyet, csak ennyit tehetsz. Bár tudom, ez elég nehéz a mai világban. Illetve szólj a főnöknek. Remélhetőleg rendreutasítja.

Majd ha már jobb munkád lesz, nem fogsz ilyen bunkókkal találkozni. Gondolom nem irodai munkád van. Ha valaki alapból bunkó, de mégis valami oknál fogva irodában dolgozik, előveszi a jobbik énjét, és kulturáltan viselkedik.

2012. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eladóként dolgoztam,már nem ott vagyok.Hát,oda nem kell több nyolc általánosnál,valószínű,neki is annyi volt.Amúgy a munkámat nem keserítette meg,csak szemet szúrt az események ismétlődése,hogy állandóan összetűzésbe kerülök velük és nem tudom,mi lehet bennem a hiba(de lehet,hogy nem is velem van a baj,hanem velük,hahaha). Vagy csak szimpla balszerencse,a tahókat fogtam ki.Nem tudom,csak egy nagyon nagyon nagyon kicsit bánt a dolog.

Amúgy amikor diákmunkásként velem azonos szintűekkel voltam,azok sem voltak kedvesebbek.Kivéve egy punk srácot,vele csodák csodájára jól kijöttem.

2012. jan. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!