Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én utálom a drogosokat?

Csak én utálom a drogosokat?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben divat lett nyalni nekik,ezen az oldalon is.
2012. febr. 11. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
a férjem is utálja
2012. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy nyalni nekik? Istenem de utálom az ilyen embereket...Amíg nem éled át azt a borzalmat amit egy függő, addig te csak ne ítélkezzél. És most nem a "jajdemenőmindenpartibanbeállni" kis tinikre gondolok, hanem aki valóban bajban van. Tudod te mit él át a családja meg maga a drogfüggő? Nem hiszem.
2012. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetro ***** válasza:
74%
én nem utálok ismeretlenül más embereket. a kérdés az, hogy te miért teszed.
2012. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Addig nem utálom,amíg nem hőzöng,nem ül volán mögé.
2012. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem csak te utálod, hanem az összes bigott, álszent, az alkoholista kömüvesek, és még sorolhatnám.


Nektek a "drogos" egy fogalom, egy kép, amit kialakitotok magatokban.

A meglepi akkor szokott jönni, amikor az ilyen családokban kiderül a család "kis szemefényéröl", hogy már egy ideje függö....


Nem kell "nyalni" ,se favorizálni a drogozást, de nem kell elvakultan itélkezni sem .

2012. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem addig nem zavarnak, míg nekem nem ártanak. Ha lövi magát vagy szív, hát tegye...engem nem érdekel, a saját életét/testét cseszi el, nem az enyémet. Az ő dolga...
2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os jól leégetted magad :D Ismerem a belinkelt kérdést.Tudom min megy át a drogos meg a családja,a családját sajnálom,a drogos megérdemli,miért kezdte el csinálni?Itt is megy a nyalás rendesen.
2012. febr. 11. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem véletlenül kezdi el. Az miért "nyalás" hogy én segítségre szoruló embereket látok bennük nem pedig eltaposni való szerencsétleneket? Miért ítélkeznek olyanok akik nem élték át ezt? Tudnék mesélni, hogy min mennek egyesek keresztül a családjuk meg sehol, felőlük meg is dögölhetnek...és mielőtt azt mondod, hogy megérdemlik, elmondanám, hogy nem. Ismerem őket.
2012. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tetro ***** válasza:
76%
Drága. Én öt évig szívtam folyamatosan minden nap. Drogos voltam a te fogalmaid szerint? Persze. Min ment át a családom? Kiegyensúlyozott voltam, és kevésbé hiperaktív. Elvégeztem két egyetemet, és dögre kerestem magam már az egyetem alatt. Közben olyan harmonikus párkapcsolatban élek, amiről az emberek többsége csak álmodozik. És hogy te utálsz engem ezért? Arra meg olyan nagy ívben teszek, hogy te azt csak szeretnéd elképzelni.
2012. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!