Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek ha megnyernétek...

Mit kezdenétek ha megnyernétek a lottó 5öst milliárdosok lennétek 1 nap alatt? Kinek adnátok belőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

anyukáméknak adnék hogy anyámnak soha többé ne kelljen halálra gürcölnie magát, elküldeném őket 2 hétre külföldre kikapcsolódni,

anyósomnak felújítanám a házát

a férjemnek csináltatnék egy asztalos műhelyet

mi legalább 2 szobás lakásba költöznénk, és vennénk egy autót, és a többit bankba tenném hogy kamatozzon

nincs más család

esetleg adnék még vmi alapítványnak!


de ez szép álom...

2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
először is, azt az érzést túl kell élni...ne hidd, hogy csak úgyvan, hogy jéééé...van ötmilliárdom...de jó...ha nem fosztanak ki, akkor hónapokba kerül, mire normálisan tudsz dönteni...de jobb egy megbízható pénzügyi tanácsadó, aki higgadtan gondolkodik, és talán nem nyúlja le a pénzedet...
2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%

Senkinek nem adnék, vennék egy házat és egy autót, a többi befektetnénk, hogy a gyerekeinknek is biztosítsuk a jövőt előre. Nem vagyunk jótékonysági szervezet, szeretnénk normális életet élni. Nem luxusvillában, csak úgy, hogy ne kelljen azt számolgatni, kijövünk-e a hónap végére a pénzből.

23/L 22/F jelenleg együtt élünk albérletben, és próbáljuk építeni a közös jövőt nagyon nehézkesen

2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

Senkinek. Ennek sosincs jó vége. Mindenki előkerülne és sorban állna a pénzemért.

Persze a szüleimmel megosztanám, de ez nem adás, nekik nem kell kérniük. Más meg felőlem hónapokig nyalhat, egy k*rva fillért sem húz ki belőlem. Egyébként is irigy vagyok, nem adok soha senkinek semmit. Ami az enyém, az az enyém, és pont.

2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Vennék magamnak egy kis autót és egy lakást Skóciában és ott folytatnám a tanulmányaimat. Amennyit kell félretennék, kicsit adnék két testvéremnek és szüleimnek. A maradékot (és pedig maradna elég sok) kutyamenhelyeknek adnám, rákos gyerekekért alapítványnak, illetve mivel pécsi vagyok ezért a pécsi kórházaknak modernebb gépekre. Annyi pénzel úgy sem tudnék mit kezdeni és nekem az az álmom, hogy széjjel jótékonykodjam az agyam. Remélem egyszer lesz miből :)
2012. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Senkinek nem adnék, de meg se mondanám h nyertem... Dolgoznék élnék ugyanúgy
2012. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

A szüleimnek, a páromnak, a testvéreimnek, a nagyszüleimnek, a keresztanyukámnak és keresztapukámnak, a párom szüleinek, a sógornőjelöltemnek és a családjának adnék belőle.

Egy részét befektetném, hogy ne kelljen aggódnom a pénz miatt jövőbe, egy részéből utaznék, egy részéből adományoznék. Nem tudom kinek, de biztos lennének benne beteg gyerekek és állatmenhelyek.

2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

anyumnak vennék egy nagy üzletet kozmetikánakmert jelenleg bérli és még minuszos a bérleti dij miatt...

barátoknak én s enagyon adnék mert tény hogy ilyenkor mindenki elökerül.de nem is mondanám meg, max hogy pármillát nyertem. az még nem feltünö.

én vennék magamnak valami kecot, letenném a jogsit, meg vennék valami átlagos kocsit.eszembe nem jutna fényüzni.

én segiteni állatokon segitenék.

2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

A szüleimnek, nagyszüleimnek adnék.

Van egy baráti pár akikkel nagyon jóban vagyunk, nekik is adnék, a többit bankba és elindulnék utazni, miután haza jöttem élném tovább az életemet:)

2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
Én minimum a felét szétosztanám a családomban....a másik fele is bőven elég lenne vennék belőle házat autót lovat csinálnék kerti tavat és finomakat ennék....segítenék a rászorulókon állatokon is ....és ha maradna belőle az eddigiek során akkor azt félre tenném a gyerekeim számára.. :)
2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!