Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek ha megnyernétek...

Mit kezdenétek ha megnyernétek a lottó 5öst milliárdosok lennétek 1 nap alatt? Kinek adnátok belőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
62%
Senkinek nem adnék semmit. Kifizetném az adósságaim, vennék egy szép kis házat, autót, lecserélném a család ruhatárát, és elmennénk pihenni valami szép helyre. Régi nagy álmom is megvalósitanám: Vennék egy lakókocsit, és mennék....mennék, amerre csak látok. Bár ehhez nem kell ház, szóval, azt mégsem vennék.
2012. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
A szűk családnak adnék maximum, elköltöznék valahova egy szép házba, ahol nem ismernek, elutaznék egykét helyre, a maradékot befektetném és megfialtatnám, abból éldegélnék tovább. Ha ügyesen csinálom, még az unokáim is jól élnének.
2012. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%

Statisztikák szerint a lottó ötös nyertesek pár év múlva ugyanott tartanak anyagilag, mint előtte, sőt rosszabbul. Elisszák és meghalnak. Pár éve volt egy ilyen riport, már a legtöbbel nem tudtak interjút készíteni: addig ivott, míg meg nem halt, aztán adósságot hagyott maga után.


Azt tudnám, hogy kinek nem adnék belőle: a rokonaim 90%-nak, az ismerősök 100%-nak.

2012. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%

-Kifizetném a házat, leszigetelném, felújítanám anyukáménak (bár lehet inkább költözni szeretnénk).

-Kifizetném a kocsit nekik.

-Megvenném azokat a tárgyakat amelyekre már nagyon régóta vágytam.

-Vennék egy lakást magamnak.

-Beosztanám a pénzt szépen, meghúznék egy maximum vonalat, hogy havonta ennyit költhetek belőle.

-Dolgozgatnék.


Nem adnék senkinek sem, ha szeretne valaki valamit akkor kérhetne tőlem persze nyugodtan, illetve ha látnám, hogy xy a családból nyomorog stb, rossz a mosógépe, megvenném neki.

2012. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
Én vállalkozásba kezdenék, munkát biztosítanék az embereknek, így a pénz is visszajön és másoknak is lenne, munkájuk, megélhetésük. Jótékonykodnék is persze meg minden. Szüleimnek vennék szép kis házat amiben az összes holmijuk elfér. Többit bankba tenném és abból élnék amit a vállalkozás hoz.
2012. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%
a szüleimmel megosztanám. Építenék egy kis házat, berendezném a többit aztán kamatoztatnám. Semmi fényűzés, de onnantól biztosan nem kellene a számlák miatt aggódni. Dolgozni ugyanúgy járnék, nem jó az ha valaki semmitsem csinál. Valami állatmenhelyet is támogatnék és ennyi.
2012. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
43%
anyueknak és magunknak csaladi házat vennénk.anyoseknak pénzt adnánk,tesoknak 1-1 lakas.barátoknak is adnánk,2 párnak x milliót .többi menne bankba szerintem,ja meg egy saját vendéglátós hely,ahol dolgoznek.
2012. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
39%

A családomnak/közeli rokonaimnak adnék a pénzből.

Felújítanám a házunkat, vagy vennénk újat, esetleg felgyorsítanánk az építését a már épülő házunknak. Vennék laptopot, érinthetőképernyős telefont, autót a szüleimnek, hogy a nővérem 1 év múlva, amikor 18 éves lesz, tanuljon meg vezetni a tanfolyam után.

Esetleg valamerre elmennénk kikapcsolódni a családdal. És a család érdekében vennék új TV-t is. A cicámnak csináltatnék egy kis "lakáskát", amiben majd lakhat. Lenne benne: ágyikók, játékok, többféle tányérok neki evéshez, különféle tápok, párnácskák, kaparófa, stb.

Hű, nagyravágyó vagyok, de én ezt szeretném... :D

2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
53%
Először is kifizetném a család összes tartozását, majd ezután vennék egy házat:) hatalmas kerttel:) majd elmennék bevásárolni a családnak(nem nagy dolgokat). Kb. ennyi:) én még családon belül is megnézném hogy kinek mennyi az annyi...... de szerintem nem lennék kapzsi... a többivel nem tudom mit kezdenék, a tanittatásra biztos raknék félre, meg ennyi pénzből jutna rá hogy kipróbáljak néhány olyan dolgot amit eddig még nem:D Nagyon örülnék neki:) bár ki ne....:) jó is lenne:) és még utoljára... biztos hogy segitenék valakinek, akit nem ismerek, hogy jobb legyen neki:) Mint a filmekben, amikor valakit meglát az ember az utcán és a szárnyai alá veszi:) Egy biztos a családomnak nem lenne többé gondja a megélhetéssel, de én biztos hogy nem pazarolnám a pénzt....
2012. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Én földet és nyaralókat vennék az Adrián, ebből élnék. Rokonaimnak max. annyit, hogy egy hétig ingyen nyaralhatnak minden évben.
2012. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!