Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen olyan online, vagy...

Milyen olyan online, vagy akár offline újságokat ismertek, ahova befogadnának egy szakképzettséggel nem rendelkező, de diplomás jó tollú, amatőr újságírót?

Figyelt kérdés
Eddig a vaskarika.hu online portálnak írtam cikkeket,de valahogy mostanában kevésbé közlik a cikkeimet,és szeretném magam máshol is megméretni.Ja,olyan helyeket írjatok,ahova vagy mailben lehet beküldeni,vagy egy online felületen kell feltölteni,de nem kerül azonnal élesbe,azaz van előzetes moderáció(szeretném,ha lenne egy korrektor,aki átnézné az írásomat),mielőtt az a saját nevem alatt publikálásra kerül... Ja és igen,saját nevem alatt lehessen írni...(ne csak egy nick mögé bújva,illetve ne csak úgy,hogy -most csak írok egy példát- írta: hoxa.hu )
2012. febr. 13. 09:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,szombathelyi vagyok,bár ez online nem tudom mennyire számít,számít-e egyáltalán.Szerintem nem.30 éves leszek idén nyáron,és jelenleg munkanélküli vagyok...Mielőtt valaki írná,hogy munkát keressek inkább,ne ilyen hobbiknak éljek,azt is keresek,csak nem egyszerü.Ezt inkább hobbinak szánnám,szerintem van hozzá érzékem,megélni nem ebből akarok,egyszerüen csak jólesne,ha nem a fióknak kellene írnom,ugyanakkor kicsit "nyesegetnék" is a cikkeimet,s abból esetleg hosszabb távon tanulhatnék is,hogy esetleg mit csináljak másképp...
2012. febr. 13. 09:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha érkezik megkeresés ide,természetesen szívesen adok mintacikkekhez linket is...mármint korábban megjelent saját cikkek linkjét...
2012. febr. 13. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:)
2012. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhova felvesznek gyakornoknak, mert a gyakornok olcsón sokat dolgozik, aztán könnyen kirúgható.
2012. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha ennyire bárhova,akkor tudnál olyan helyet mondani,ahova távmunkában,otthonról e-mailben vagy akár egy online feltöltőfelületen keresztül lehet dolgozni? Úgy képzelem a dolgot, hogy vagy elküldöm e-mailben, vagy feltöltöm egy online feltöltőfelületen keresztül, ők meg korrektúrázzák és beaktíválják
2012. febr. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!