Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni ismerőseim...

Hogy tudnám rávenni ismerőseim a szavazásra?

Figyelt kérdés

beneveztem egy versenyre, ahol a lájkok száma alapján lesz eredményhirdetés. Fotózás, és magazinban szereplés a díj. Több, mint 500 ismerősöm van, két helyről is lehetne szavazni. Eddig sajnos csak 150körüli lájkom van, ami persze jó, csak van olyan, akinek már több, mint 400...:(

nagyon fontos lenne nekem, mit írjak nekik, hogy szavazzanak? Tényleg csak két (illetve mindkettő esetén 4) kattintás lenne...:S


2012. febr. 16. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írt egy régi osztálytársam, akivel 5 mondatot beszéltünk összesen 4 év alatt, hogy szavazzak rá valami idióta versenyen. Szavaztam az ellenfelére. :)
2012. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam..:DD
2012. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ez szélsőséges eset. én is mindig szavazok, ha olyan is teszi ki, akivel rég nem találkoztam, esetleg csak köszönőviszonyban vagyunk...


de most komolyan, olyan nagy fáradtság?

2012. febr. 16. 16:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem általába az mert nem egy ember kéri h lájkoljam ezt meg ezt... és ha mindegyiknek megteszem akkor egész nap csak a sok hülyeségre lájkolhatnék
2012. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik folyamatosan lájkot(brrr) kérnek azokat törlöm. Az tetszik ami tetszik, mindenféle szépségversenyekre meg egyéb hülyeségekre nem kattintgatok!
2012. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
fúú, de utálom, ha azért könyörögnek egyes ismerőseim, hogy lájkoljak ezt meg azt... A legközelebbi ismerősöknek, barátok még meg is tenném (bár ők meg ilyenre sose kérnek). Amúgy nem szoktam. Ez elég erős ellenszenvet vált ki az emberekből úgy általánosságban, ezt jó ha tudod.
2012. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nem tetszik nekik a beküldött anyagod? Annyira utálom, amikor jön a kétmillió levél, hogy szavazz a művemre, aztán olyan szörnyű dolgokat küldenek be, hogy sose szavaznék rá.
2012. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, hogy ha valami tetszik akkor úgy is lájkolom, de mikor valaki rám ír, hogy lájkold ezt meg ezt meg azt is... Nah, akkor tudok a falra mászni..
2012. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szavazz a kisbabámra, a kutyámra, a bikinis fotóimra, a videómra...hjajj, de fárasztó! Senkinek nem szavazok semmijére, én se kérek ilyet senkitől! Ja, merthogy ismerősök lájkjai nélkül nem nyerne az illető? Nos, hát, akkor nem is ő a legszebb. Van ilyen. Erőszakkal nem vehetsz rá senkit, hogy szavazzon rád, ha neki nem te vagy a legszebb.
2012. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ahh de utálom

nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki minden hónapban megkér rá hogy szavazzak

egyszer a kutyájára, egyszer az unokahúgára aztán a valentinnapi akármijükre.. ráadásul mikor hozzáteszi, hogy léci most minden nap szavazz és kérd meg még az ismerőseidet is...

qrva idegesítő!!!!!!!

2012. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!