Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni ismerőseim...

Hogy tudnám rávenni ismerőseim a szavazásra?

Figyelt kérdés

beneveztem egy versenyre, ahol a lájkok száma alapján lesz eredményhirdetés. Fotózás, és magazinban szereplés a díj. Több, mint 500 ismerősöm van, két helyről is lehetne szavazni. Eddig sajnos csak 150körüli lájkom van, ami persze jó, csak van olyan, akinek már több, mint 400...:(

nagyon fontos lenne nekem, mit írjak nekik, hogy szavazzanak? Tényleg csak két (illetve mindkettő esetén 4) kattintás lenne...:S


2012. febr. 16. 15:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De nagy vita volt ebből pár hete és még én voltam a szemét, mert megmondtam valakinek, hogy nem a te gyereked a legszebb a világon, mert nekem és más anyukáknak a saját gyerekük.


Előzmény az volt, hogy fel volt háborodva egy szülő mert egy ilyen nyavalyás szavazáson nem az ő gyerek nyert hanem valaki más és kiakadt, hogy az ő gyereke a legszebb a világon és mégis egy sokkal csúnyább gyerek nyert, vagy tízszer elmondta, hogy az ő gyereke a legszebb a világon.

2012. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nekem ez az első, hogy kértem.


menyasszony vagyok, menyasszonyi ruhás képek készülhetnének rólam, ami nem mellesleg egy magazinban is benne lehetne. Sajnos nekünk külön ilyen profi fotósra nem futná, s a ruhám sem lesz egy nagy durranás. Így viszont lehetnék egy napra igazi menyasszony, nagy habos ruhában, szép sminkkel, hajjal...


Csak azt nem értem, hogy másnak van 3X annyi szavazata, és ott is ismerősök lájkolnak..


na mindegy, látom, tényleg hatalmas kérés volt ez részemről... :(

2012. febr. 16. 16:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
na add meg a facebook képed és lájkollak, legyen ma boldog napod
2012. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem ez volt a célom, hogy innen gyűjtsek lájkokat, pláne nem így...de köszi
2012. febr. 16. 16:56
 15/16 anonim válasza:
100%
dilis csajok...
2012. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Olyan szemetek vagytok-.-
2013. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!