Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti hogy viszonyu...

Lányok, fiúk! Ti hogy viszonyultok az olyan diákokhoz, akiknek a szüleik tanárok a sulitokban? Fiúk, ti járnátok egy tanárotok lányával?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az a bizonyos diák is a sulitokba jár, és mellette az egyik szülője/szülei ott dolgoznak a sulitokban.


Jövőre leszek 9.-es. Kisvárosban lakom, itt nincs csak egy tehetséggondozó suli [matek, rajz, torna], egy gimi [általános és nyelvi tagozattal], egészségügyi, közgazdasági, és kereskedelmi szakközép.

Esélytelen, hogy busszal bejárjak suliba, és kollégiumba se akarok menni.

Namármost az van, hogy:

1. tehetséggondozó suli kilőve, mert sem a matek, sem a rajz nem erősségem, tornára pedig csak fiúk mennek [foci], nem mintha az nagyon érdekelne...

2. közgazdaságit unalmasnak tartom, egyáltalán nem érdekel.

3. kereskedelmibe nálunk csak a hülyék mennek, + csak 3 éves a suli.

4. ergo marad a gimi és az egészségügyi.


Ezzel már csak az a gond, hogy gimiben is, és egészségügyiben is tanít anyukám, és jövőre pont hogy az összes 9.-est tanítani fogja akik gimibe, vagy egészségügyibe mennek.

Van egy elhatározásom. Nem vagyok félénk lány, sőt elég akaratos vagyok, és mindig kiállok magamért. Viszont félek, hogy hogy néz majd rám a többi diák, mivel hogy ugye egy csomót tanít anyám. + főleg, hogy engem is tanítani fog, ami már magában elég érdekes lesz...

Amúgy szépnek tartom magam [egészséges önbizalom], és a visszajelzések alapján [fiúk, lányok] tényleg az is vagyok. Szóval fiúk, ha tetszenék nektek, akkor járnátok velem? Vagy semmiképp sem, ha anyám tanítana titeket?


köszönöm a válaszokat :) tudom elég komplikált, de remélem értitek :D


15L


2012. febr. 20. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem az én sulim igazgatójának a fiával jár :D Ráadásul tanít is...
2012. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

19:18 vagyok. ha a tanáriba van igen :D

de amúgy van saját terme, szóval ott szoktam lenni a barátnőmmel :D

2012. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne idegeskedj! Nem kell feltétlen mindenkinek megtudni, hogy a tanárnő az anyukád - csak nem fogják feszt nézegetni a személyidet az oszitársaid :)


Hát az előfordulhat, hogy anyukád kicsit szigorúbban fog hozzáállni a járáshoz, és kicsit félénkebbek lesznek veled a fiúk, de nem hiszem, hogy olyan egetverően nagy bajok lennének abból, ha oda járnál, ahol anyukád tanít.

2012. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Engem is tanított anyám. Kevésbé volt elnéző velem, mint a többiekkel. A tanáriba nem mehettem be csak azért, mert ő ott van, ugyanazok a szabályok vonatkoztak rám, mint mindenkire. Ki kellett hívnom, ha beszélni akartam vele, aláíratni otthon kellett a dolgokat, pénzt csak vészhelyzetben kérhettem benn. Szerintem is az az egészséges, ha minél kevesebbet hivatkozol erre, visszaélni pláne nem szabad a helyzettel. Ha nem kovácsolsz előnyt abból, hogy ott van, nem hencegsz vele, nem "intézkedsz", mert ott a szülőd és segít, akkor semmi gond nem lesz. Akit zavar, hogy anyukád tanítja őt, az úgysem barátkozik majd veled. Pasizáshoz még úgyis fiatal vagy.:-) Meg ez majd kialakul. Aki igazán megszeret, azt ilyen apróság nem fogja zavarni. Nem hinném, hogy anyukád akkor feleltené, amikor nálad van a fiú.:-)
2012. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!