Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Letezik torok naptar, nevekkel?

Letezik torok naptar, nevekkel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem tartjak a torokok a nevnapot de a lanyomnak torok neve van es szeretnem tartani, csak nem tudom mikor van.Hol tuhatnam meg?
2009. jún. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem létezik,mert ahogy írtad ők nem ünneplik.olyat találsz, ahol a török neveket és a jelentését megmutatják,de névnapot nem.keresgess magyar naptárakban.hátha megvan bennük...ha engedték anyakönyvezni, lehet h.van ilyen névnap.bár ez nem garancia...vagy írd meg a nevet,hátha úgy segíthetünk.
2009. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az apa torok ezert van torok neve. De en ettol fuggetlenul szeretnem a karacsonyt es mas unnepeket megtartani, ezt o tiszteletbe is tartja. Szerettem volna azert egy nevnapot is tartani de igy nem tudom melyik napon. Aylin- nak hivjak a kislanyom.
2009. jún. 6. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az Aylin-t nem találtam meg,csak a jelentését(Holdfény)de ezt gondolom tudtad:)


viszont ez a név a török forma,ennek a német és angol változata Eileen.az pedig augusztus 18.-án van.


a német nevek közt találtam ugyan Aylin-t de a nénvapot nem írják...


szóval szerintem az augusztus 18 áll legközelebb az igazsághoz!:)


1.válaszoló voltam

2009. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

még valami!ugyanez a név a magyarban a Helénának felel meg.

(Aylin->Eileen->Helena->Heléna)



Heléna névnapok:


május 22

július 31

augusztus 13 :)


1.2.válaszoló voltam.

2009. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked is gratulálok (Y)
2009. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!