Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt még olyanok, akik...

Vannak itt még olyanok, akik betegesen igénylik, h veszekedjenek?

Figyelt kérdés
nagyon rossz, 20 éves vagyok és észre vettem ezt a tulajdonságom. Igénylem h fájjon, a barátomba mindig belekötök h veszekedjünk és fájjon. szinte élvezem. tudom h baromira gáz....azért belé kötök, mert tudom h ő szeret igazán, másokba nem merek mert ők talán nem bocsátanának meg. Élvezem h kibékülünk. Tudom h szánalmas, így leírva nekem is az már, és azt is tudom h nem fogja végtelenségig tűrni. Kérlek ne ítéljetek el, csak mondjátok meg, h vajon h higgasszam le magam amikor mindig előjön ez az énem és min vezessem le, min éljem ki ezt az igényem?
2012. febr. 28. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy ilyen időszak, elmúlt szerencsére, de ehhez kellett a párom is.
2012. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talán mindenkiben benne van ez, én pl: Nem vagyok ilyen szituációban, de elgondolni (és mivel írok) sokszor írok én is veszekedésről, lehet ez azért jó mert akkor utána kibékültök, gondolom utána minden olyan szép :)) Lehet nem is veszekedni szeretsz, csak szereted párod azt a részét amikor békül, vagy esetleg vonzónak tartod,ha ideges és kiabál. 14L
2012. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó ő nem kiabál. Nyugodt marad de tudom h fáj neki...nem tudom mit élvezek ezen :S
2012. febr. 28. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te okozol fájdalmat, szerintem ezt nem igazán lehet megmondani, minden ember más. Én pl: Nem vagyok az a típus, aki könnyen odakiabál bárkinek, és utálok veszekedni. De ha úgy érzed akkor miért nem mész el Pszhiológushoz? (nem tudom, hogy kell írni) Ő lehet megtudná állapítani, de lehet te csak ilyen ember vagy. 14Lvoltam
2012. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha jó kiereszteni a gőzt. Én is bele szoktam kötni a férjembe, olyankor kimondom ami nyomaszt belülről, és jobb lesz utána. Lehet Nálad is ez az egyik ok.
2012. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a cikkeket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!