Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez az ötletem törvénybe...

Ez az ötletem törvénybe ütközne? Esetleg szerintetek kivitelezhető? Ötleteket várok és véleményeket.

Figyelt kérdés

21/l vagyok.Egyetemista.

Gondoltam,hogy csinálok valami jót,sokat gondolkodtam,hol tehetem magam hasznossá,de minegyik ötletem sablonnak tűnt,viszont ez...


Na szóval a lényeg az,hogy árvaházi kisgyerekekről forgatnék -mindig csak egyről vagy egy testvérpárról- egy kb 10 perces bemutatkozó filmet.Magyarul reklámot csinálnék nekik,felraknák egy honlapra,amit én készítenék el és közösségi oldalak és barátok segítségével elkezdeném reklámozni.Az emberek szeretik az ilyesmit,így lehet sokan néznék.Heti 1 gyereket mutatnék be és havi egyszer egy idősebb baráti csoportot mondjuk.


Tudok weboldalt készíteni és van jó kamerám.Budapesti vagyok.


Várom a gondolatokat:)


2012. márc. 20. 11:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
És ezzel mit szeretnél elérni?
2012. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ehhez a gyermekotthon beleegyezése kéne. Első körben velük kéne felvenni a kapcsolatot. Az ő engedélyükre mindenképp szükséged lesz.
2012. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Jó az természetes!


Cél:hogy hazavigyék őket:)

2012. márc. 20. 12:01
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem kutyák,hogy hazavigyék őket4!Aki örökbefogadás mellett dönt rengeteg vívódáson,agyaláson van túl.Nem egy reklám miatt fog így dönteni.Célod inkább adomány vagy adó 1% gyűjtés legyen!Erre hívd fel a közvélemény figyelmét.
2012. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez nagyon undorító. Reklámozni a gyereket? Mi ez, a húspiac?
2012. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem kutyák,de kutyát is gyakran visznek haza úgy,hogy nem évekkel ezelőtt kezdtél el tervezni és mégis teljes jogú családtaggá válik,szeretik stb...lehetne ezzel ösztönözni embereket,hogy merjenek örökbefogadni.
2012. márc. 20. 12:09
 7/29 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy haza vigyék őket????????

Ilyen gyermekotthonokban nyomós okokkal kerül valaki. Vagy a körülmények nem teszik lehetővé, hogy családban nevelkedjék, vagy elárvul mert meghaltak a szülei, vagy pedig a szülei lemondottak róla.

Nagy tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy ennek hatására majd beindul a lelkiismeret.

Viszont arra sarkallni az embereket, hogy fogadjanak örökbe minél több gyermeket ez egy jó ötlet lenne.

Régebben a Képes Újság hetilapban jelentek meg fotók örökbe adható gyermekekről.

2012. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
73%

Bocs, de ez nekem nagyon ellenszenves. Olyan, mintha az állatmenhelyen lévő kutyákhoz hasonlítanád szegény gyerekeket.

Arról nem is beszélve, hogy emiatt ők majd várni fogják a megmentőt, aki valószínűleg sosem jön....


Egy személyiségi jogokban jártas ügyvéddel mindenképpen beszélj előtte, nehogy utólag bajba kerülj.

2012. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nyerő ötlet, nem egy reklám alapján fog valaki az örökbefogadás mellett dönteni. Az árvaházakban (már nem is így hívják őket)amúgy főleg kisebbségi gyerekek vannak, azokat meg jobb, ha nem reklámozod!
2012. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Gyermekotthon?És ha mondjuk csak kicsiket?3 év alattiakat?Ők még nem fognak egy kisfilmtől semmit sem remélni.
2012. márc. 20. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!