Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írtok novellát/történeteket/me...

Írtok novellát/történeteket/mesét/verseket? Ha igen, azt elmondjátok a környezeteteknek?

Figyelt kérdés

Én már 3,5 éve írok, eddig 19 novellát írtam. De nem tudja még senki :D Az interneten teszem közzé amiket írok. Olyan furcsa, valamiért nem merem elmondani senkinek se, még a legjobb barátnőmnek se, pedig ő mindent tud rólam :S Pedig olyan szívesen belekiabálnám a világba hogy igen írok, és lehet valami érzékem van hozzá, mert akik elolvassák azoknak tetszik :)

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. márc. 22. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Írtam. Verseket, novellákat. Elmondtam, olvasták könyvben, látták filmen az egyiket.
2012. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írok, de mivel az én történetem a saját érzéseimmel kissé átalakítva, így eszem ágában sincs ismerősöknek megmutatni, hiszen ezáltal belátást nyernének az én kis világomba, megismernék az érzéseimet, és ettől rettegek a legjobban a világon.
2012. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Linket! Linket! :)
2012. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, és igen :) Viszont csak névtelenül, névtelen közönségnek mutatom meg őket, ismerősöknek soha - egyetlen kivétel drága jó magyartanárom volt, akinek három évébe telt kicsikarni tőlem pár verset. Én vállalom, hogy vannak emberek, akiknek tetszik, amit csinálok, vannak, akiknek nem, mindenkinek szíve joga véleményt alkotni. De, akik ismernek, ne ez alapján tegyék.

Az ok: ha ismeretlen olvassa el, azt írja meg véleményben, amit gondol. Ha valamit elcsesztem, megmondja, jobb esetben azt is, hogyan javíthatok rajta, ahogy azt is, ha jól csináltam. Ha viszont ismerős, akkor már nem feltétlenül lesz ugyanaz, amit mond, és amit gondol róla, hiszen vagy elfogult, vagy nem akar megbántani.

2012. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
IGen, és igen.
2012. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak novellákat írok.A családban tudják,máshol nem.Utóbbi időben egy kicsit elhagytam magam ezen a téren,de szeretném végre visszanyerni az életkedvem hozzá,csak azt nem tudom,hogy...
2012. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem írtam egy pár hónapja már a vizsgáim miatt. Semmihez sem lehet hasonlítani szerintem azt az érzést, amikor az ember arra vágyik, hogy végre papírra vethesse a gondolatait. :)
2012. márc. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!