Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másnak is támadt már olyan...

Másnak is támadt már olyan gondolata, hogy jó lenne egy külföldi barát?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne, ha lenne egy olyan külföldi ember, aki nálam kicsit idősebb és komoly barátság alakulna ki közöttünk.
2012. márc. 27. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sikerült, lassan a férjem is lesz :)
2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Nem egy külföldi barátom van,mivel nem magyarországi vagyok:D
2012. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
En fiatalobb vagyok szerintem mint te de szivesen beszelhetek veled külföldi dolgokrol :) Mellesleg segithetek nemetezni is,hogyha ugy tartja kedved ;) (bocsi nincs ekezetem)
2012. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem sikerült.idősebb is kicsit,nagyon kedves,humoros:)és ellenkező nemű.majdnem minden nap msnen beszélünk.néha rámír,ő is,és jól megvagyunk:)(származását inkább nem írom le,priviben,ha érdekel valakit)
2012. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
persze, facebookon megismertem pár olaszt és sokat gondolok rájuk, h milyen lenne ha személyesen is láthatnám őket ott ahol élnek meg ilyenek! *.*
2012. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg külföldi barátom van, az ilyen ismerkedésre nagyon alkalmasak a nemzetközi fórumok, rajongói oldalak, stb. Érdemes regisztrálni ilyen helyeken. :)

Ha kapcsolatra gondolsz, hát... igen, az jó lenne. :) De az már nehezebben alakul ki távolról...

2012. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem külföldi , ausztrál.
2012. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon lehet ilyeneket találni. Mindenképpen hasznos nyelvtudást fejleszti+új ismerettség"új kultúra :D nekem is van néhány külföldi ismerősöm. Törökország, Kenya, Ausztrália, Hollandia.. :)
2012. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Te is barátkozz nálad fiatalabb külföldiekkel. Például Moldáviából vagy Albániából. Ja hogy az Balkán? Na így vannak ezzel nyugaton is. Mert gondolom nem egy román vagy szerb barátra gondoltál...
2012. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Mivel külföldön élek nekem szinte csak külföldi barátaim és kollégáim vannak szerte a világból. Nagyon sokat beszélgetünk minden nap, mert baromira élvezzük felfedezni egymás kultúráit, szinte minden nap tanulunk valami újat egymástól. Imádon a sok vicces akcentust is, mert többnyire angolul beszélgetünk, és mindenkinek meg van a saját népére jellemző akcentusa.
2012. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!