Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van csendes osztálytársatok?

Van csendes osztálytársatok?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdánságot nem szerettek benne?Mi idegesítő?Lennétek a barátja?
2012. márc. 28. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. Semmi nem idegesít benne. Nem is tudna semmi, hisz csendes, nem tudok róla semmit.
2012. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Idegesítő?

Az a bajuk, hogy valójában okosnak és intelligensnek tartják (szerintem azok is) őket a bunkók, ezért rajtuk vezetik le a saját kisebbségi érzésük által generált feszültségüket. Kell nekik egy célpont, anélkül ők maguk lennének azok. Velük ezért senki sem barátkozik, mert az illető is célkeresztbe kerülne, inkább csicskák lesznek.

2012. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, és nem is voltam valami népszerű.

De szerencsére azért volt sok barátom az osztályban is, meg osztályon/iskolán kívül is, úgyhogy az a pár cikiző ember maximálisan nem hatott meg. Semmit nem tudtak rólam, és én sem róluk igazából, hogy mi alapján csúfoltak ki mindig, azt nem tudom. Hát, van ilyen.

2012. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam, és népszerű voltam. Egyfajta tisztelet övezett... Mint egy jedit :D
2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
Volt, és mindenki kedvelte őt.
2012. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nehezen lehet megismerni őket, közelükbe férkőzni, megragadni az érdeklődésüket úgy érzem sokszor. meg hogy ha szólok hozzá akkor idegesítem kb úgy néz rám.
2012. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt ilyen osztálytársam, nekem semleges volt, mert nem tudtam róla semmit, néha beszélgettünk de ő nem volt túl kezdeményező.
2012. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ti azért h ne legyen csendes hoznátok őt ciki helyzetbe?
2012. márc. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!