Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A baráti körömben 2 barátnőmnek van barátja az egyiküknek már régóta,a másiknak még csak pár hónapja. Mondtam az egyik barátnőmnek, hogy elég régen találkoztunk pár hónapja erre mondta, hogy ne hasonlítgassam magam a barátjához mert ő nem találkozott már egy hete vele. Oké most full szerelmes meg minden de azért rám is szakíthatna időt. Őt fel tudja hívni egy nap többször is engem meg egyszer sem hívna. Azért kicsit rosszul esik. Remélem lesz még jobb a helyzet. 19/L
2012. ápr. 7. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
A barátságok mér csak ilyenek,egyik sem tart örökké.
2012. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem azért illene párkapcsolat mellett is ápolni a barátságokat... mert ha elhagyja a pasi, akkor meg majd megy hozzád sírni, figyeld meg.
2012. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!