Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva? Szóljak érte?

Figyelt kérdés

A barátom és én egy suliba járunk,nincs olyan nap,mikor együtt jönnénk haza,csak szerdán tudunk.

Az a helyzet,hogy úgy volt ma,hogy együtt jövünk haza.Úgy kezdődött,hogy kiment focizni a haverjaival (nem tudtam és kerestem Őt mindenhol),nem az a lényeg,elvoltam a barátnőimmel.Gondoltam ebédlőnél találkozunk úgyis.Az ebédlőnél úgy keresztül nézett rajtam..Nem vett észre állítólag..Aztán következő szünetbe megint a haverokkal focizott,nem is tudtuk megbeszélni,hogy menjünk együtt..De mondta együtt megyünk..Na persze..Ez olyan jól sikerült,hogy mikor kicsöngettek húzott a buszmegállóba a barátjával,egy percet sem várt Rám,most ha nem veszem észre ott várom 20 percet biztos..Mentem buszmegállóba,pont elértem még Őket,és ő meg megkérdezte,hogy nekem mi bajom van -.-" Így aztán inkább csak hallgattam,mert szétdurrantam a méregtől,és a ketten együtt hazamenésből lett buszozás.. -.-" Nagyon csalódott vagyok..Szerintetek szóljak neki,hogy mégis ez hogy gondolta,vagy pedig hagyjam?


2012. febr. 8. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is vannak ám nehéz napjaink... ;)

Ha ez az első, hagyd rá, ha lesz még több ilyen akkor kérdezd meg négyszem közt mi a baj.

2012. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan szóvá tenném. De nehogy "hisztisen", szóval ne ronts neki egyből, mert lehet, hogy tényleg csak nem vett észre. De egy kis figyelmesség neked is kijár.
2012. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ez az első alkalom,múltkor ugyanez volt..Akkor sem várt meg,buszmegállóba találtam meg..Perszee,túl feszült,dehát akkor is =/ Kicsit csalódott lettem..Főleg,hogy nem ez az első alkalom..
2012. febr. 8. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem hogy többet kell várni tőle.... :) Bár nem értem hogy azt hogy felejtheti el, hogy együtt mentek és elvileg ezt meg is beszéltétek. Ez már gáz.


Beszéld meg vele (ne hisztisen)

2012. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Perszee,nem hisztisen fogom vele közölni a dolgokat! :)Már lenyugodtam. Hát igen. De egyébként én arra gondoltam,hogy mivel most fog érettségizni,ezért ilyen..De az meg hogy van,hogy akkor a haverjaival meg szinte majdnem kint focizik? :/ És nem tudom,de Ő mondja a barátnőmnek,hogy ki vagyok készülve..Sztem nem! Versenyre készülök,na az meg a másik fele,hogy igazából néha össze-vissza kever mindent..Azt hiszi töri versenyre megyek,közbe magyar..Szóval ilyen apróságok,de szerintem egyik fülén be,másikon ki =/ Nem értem :|
2012. febr. 8. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
16-7 évesek lehettek :) hát aranyom, vagy hozzá alkalmazkodsz, de szerintem vágj vissza. ígérd meg neki, aztán hagyd ott a csába a barátnőiddel. akkor majd megtanulja, hogy milyen ez neked. hiába kezdesz vele beszélni, azt úgy fogja lereagálni, hogy te nem hagyod élni. ez negatív irányba tereli a kapcsolatot, de az is, amit én ajánlottam, de abban az esetben, ha ő ezt mellre szívja és szakít veled. de ha ezen fenn akad, akkor nem is érdemes sokat törődni a sráccal.
2012. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnalom,h ezt kell irnom,de ezt a fiut te nem erdekled kulonosebben. Nem lennek meglepodve,ha hamarosan szakitana veled.
2012. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán fontos volnál neki, hidd el nem csinálna ilyet. Sőt ha mégis mind csak a véletlen és feledékenység műve, akkor is tudnia kellett volna, hogy ő hibázott, és azon lett volna, hogy jóvá tegye.

Ha már most ilyeneket csinál, akkor később miket fog?

19/L

2012. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már próbálja jóvá tenni..Nem szóltam neki,rájött magától,hogy hoppá,mit is ígért..=/ Most mindent az ég világon megtesz,hogy "visszahódítson"..Mondja,hogy többet nem fordul elő,meg nagyon szeret,jobban odafog figyelni Rám, ilyesmi..:/
2012. febr. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!