Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "meg inkább nem veszek kaját,...

"meg inkább nem veszek kaját, hanem sminkcuccokra költöm a pénzt meg hasonlók". Tényleg léteznek ilyen emberek? Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Első hozzászóló.


Én ezt a hülyeség/butaság netovábbjának tartom.



2012. ápr. 11. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igen léteznek ilyen emberek



Én nem vagyok ilyen.

Öcsém van mikor kaja helyett cigit vesz, én ezt nagy hülyeségnek tartom, de ő éhezik és nem én.

2012. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

jaja vannak ilyenek

de gondolom ezt egy 16 éves kérdezte és nem egy 2 gyerekes anyuka...

2012. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen attól függ, hogy kell-e gondoskodnia valakiről, vagy csak a saját igényeit kell kielégíteni. Mert ha nem vesz magának kaját, akkor az az ő baja,de ha a gyerekeit kell etetni akkor már más.
2012. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem.Túrkálóból öltözöm,a múltkor egy olyan Puma felsőt vettem 100 forintért,amin nem is látszik,hogy használva volt.Lehet ezt okosan is csinálni.Sminkelni meg nem sminkelek,tehát ilyen dolgokra nem költök.

Az ilyen emberek nincsenek tisztában a való világgal maguk körül, kíváncsi lennék,hogy ha csak szociális segélyen kellene megélnie,akkor is költene-e ilyen fölösleges dolgokra csak azért,hogy szép legyen,de mellette éhen döglene?Nem ártana fontossági sorrendet felállítani emberek!

2012. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekel? Nekem nem származik ebből semmi károm. Sőt, senki másnak nem okoz ezzel rosszat.
2012. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az első hozzászóló (aki kaja helyett szempillaspirálra költ) otthon azért megtömi a hasát, amit anya-apa feltöltött, s a zsebpénzéből shoppingol...
2012. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már úgy értem, a hűtőt töltötte fel anya-apa... fáradt vagyok, bocsi...
2012. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyenekre azt szoktam mondani, akkor ne zabáljon, egye meg a sminkcuccait / vagy a cigijét, stb. / ha korog a gyomra.

Majd ha dolgozni fognak, nem lesznek eltartottak, és esetleg mást is el kell tartaniuk magukon kívül, majd nem fognak azon vacillálni, hogy mi a fontosabb: ebéd vagy menő cucc, amivel villoghatnak.

2012. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
25%

En is csinaltam tinikent.

Persze ha nagyon akartam volna enni akkor ott lett volna a kolis kaja.


De a kajapenzembol- kaptam kulon mert anyum tudja hogy finnyas vagyok- inkabb bulikra, sminkcuccokra, osszesporolva draga ruhara amit anyu nem vett volna meg koltottem.


Persze minden valtozik idovel.

Mar nem is birnam ki napi egy szendviccsel meg piaval...

Mas az eletstilusom.

Akkor tanulnom se kellett annyit.

Moet az agyam behalna ha ennyi etellel ellatva kene orakig tanulnom, akkor eleg volt 2-3 ora tanulas, tok uj anyag es 5-os toritzt irtam- neha en is ledobbentem rajta hogy aznap hajnalban meg azon kellett gondolkodnom melyik temakorbol irunk es par oraval kesobb mar meg is van az 5 belole.

Viszont egy egyetemi anyag nem par oras tanulas...

Ahhoz meg kell az agynak energia...

2012. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ismerek egy csajt, már jó ideje úgy van, hogy az utcára kerülnek, mert nem fizették a lakbért már ki tudja, mi óta. A csaj ehhez képest havonta új cuccokban parádézik, új "napszemcsi", új hajszín, új "éxerek".

Majd ha kiteszik őket a lakásból, gondolom, épít a piperéiből kunyhót az erdőben, és abban fog lakni a családjával...

2012. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!