Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "meg inkább nem veszek kaját,...

"meg inkább nem veszek kaját, hanem sminkcuccokra költöm a pénzt meg hasonlók". Tényleg léteznek ilyen emberek? Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Első hozzászóló.


Én ezt a hülyeség/butaság netovábbjának tartom.



2012. ápr. 11. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Középsuliban én is ilyen voltam.Anyu sajnálta a pénzt ilyesmikre.Emlékszem 150 Ft-ot kaptam minden reggel,abból egy százast vagy egy ötvenest mindig elraktam.Később ez a az összeg emelkedett 200 Ft-ra,mert a tesóm szólt anyunak,hogy ebből nem lehet jóllakni.Egyedül betétre adott csak pénzt.Szóval ha az ember igényes magára valahonnan akkor is előszedi rá a pénzt.Nem kell azért senkit elítélni.
2013. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem itt kezdődik az igényesség szerintem. Ha igényes vagy magadra, akkor figyelsz az egeszsegedre, tiszta vagy, és a kornyezetedet is tisztán tartod, minimum amiben élsz (s tegyük azért hozzá, hogy fel méteres mukorommel nem szívesen gyomlalgatnak, pucolnak wc-t, főleg, ha van olyan anyuci, aki szó nélkül minden alkalommal megcsinálja). A bulvarcimlap-megjelenes az inkább butaságot sugároz, mint igenyesseget. Legalábbis számomra. Az igényes inkább a természetes szepsegre torekszik és átveszi néha anyucitol a terhek egy részét, bizonyítván, hogy a saját csaladjara is igényes.

Én kolyokkoromban sose kaptam zsebpénzt. Arra már nem futotta. Egy k##va 3 decis üdítő árát is mindig ki kellett könyörögni, ha 1-2 hetente a többiekkel beultunk vhova.

Akkor a te definiciod szerint én igénytelen vagyok.

Szóval vagy a leves nem egyenes, vagy a tányér görbe?

2013. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"inkább nem veszek kaját"


Bár levegőt ne venne! Hatalmas szívességet tenne 7 milliárd embernek.

2013. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem,meg az igényességhez hozzá tartozik az ápoltság is.Semmi kedvem nem volt télen "rinocérosz"bőrrel mászkálni,ezért össze spóroltam a kajapénzemből,a testápolót,meg a szőlőzsírt stb.Mivel édesanyám szerint ezek pénzkidobásnak számítottak.Nem volt "bulváros"kinézetem,csak igényes.Azóta már dolgozom,nem keresem magam agyon,de a pipere cuccaimat mindig megvettem,és meg is fogom.
2013. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!