Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idegesítő új szomszédokkal...

Idegesítő új szomszédokkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Annyira irritálnak.Köszönni nem tudnak, szerintem nem tanultak meg normális hangnemben kommunikálni,mert mást se hallani,csak hogy kiabálnak.(nem,nem veszekednek,hanem "hol a sajt?" "a hűtőben") Én sem szoktam halkan hallgatni a zenét, mert olyan helyen van a szobám,ami nem érintkezik a folyosóval.Ezek meg maxon nyomatják a zenét és hangosan kornyikálnak rá. A Folyosót tárolónak használják. Hol kutyakajás zsák van kint,hol az elhasznált ruhák zsákja. Múltkor úgy ide állították a biciklit,hogy nem tudtam tőle kijönni a saját ajtómon. Ami nem fér el bent, jól kiteszik a folyosóra és napokig ott van.Szemetes zsák is kint van napokig. Néha olyan bűz van miatta,nem lehet megmaradni. Már szóltam, de semmi.
2012. ápr. 15. 15:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk az lehet...akkor ezért hallottam csütörtök hajnalban azt a szögverőgépzenét a szomszédból. 18
2012. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem költözöl családiházba? Ott majd a szomszéd kutya ugatása fog zavarni?

El kell viselni a dolgot ,felesleges feljelentgetni ezek nem olyan kategóriás dolgok amiért büntetnek. De ha rájönnek hogy te voltál aki szétrúgja a szemetet ,megsprayzi a ruhát akkor majd jól megszívatnak ,és csodálkozol miért nem tudsz bemenni a lakásodba aminek beletörtek a zárjába egy kulcsot ..

2012. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mert nem tudnánk ketten a párommal fent tartani egy családi házat? :) ez még csak-csak megy. ő az új, neki kellene alkalmazkodnia először, nem ?
2012. ápr. 16. 16:03
 24/24 anonim ***** válasza:
Ilyen szabály nincs, hogy ki mikor jött. De egy családi házat sokkal olcsóbb fenntartani. Nincs közös költség ,lehet fűteni fával is ,szivattyúról megoldani a vizet ,saját fákról szedni a gyümölcsöt stb.
2012. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!