Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Zsidei csaladnev zsido...

A Zsidei csaladnev zsido szarmazasra utal? Az egyik nagyanyamat igy hivtak, tehat akkor zsido ver van bennem? Kezdjek el rettegni es utalni magam?

Figyelt kérdés

Jaszsagi vagyok es ezen a tersegen nagyon sok zsidei nev van, de en meg az eletben nem talalkoztam ilyen nevvel.Szoval z csak egy jasz nev vagy zsido nev?

a google translate szerint zsidei angolul es mas nyelven is nezegettem , zsido lett az eredmeny.Hat en nem vagyok oda a zsido mentalitasert, ugye haboruznak, cionistak stb....na de ha bennem is van zsido ver esetleg, ilyenkor akasszam fel magam???Raadasul szivjak az emberek veret rendesen a bankarfelek.

Vagy mi a teendo?



#zsidó #cionizmus #antiszemita #rasszízmus #csaladi nev #zsido nevek #jaszok #jaszsag
2012. ápr. 15. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A Zsidei csaladnev zsido szarmazasra utal? Az egyik nagyanyamat igy hivtak, tehat akkor zsido ver van bennem? Kezdjek el rettegni es utalni magam?"

te nagyon hülye, az a fordító csak érzékelte a "zsid" előtagot, és kihozta az általa talált legközelebbit...

2012. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyébként meg, nem holtmindegy?
2012. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem mind1!!!Rohadtul nem mind1.A legundoritobb nepseg a vilagon, nem szeretnem magam annak tudni, de valoszinuleg nem vagyok az.A fordito hulyesegere en is gondoltam, de sztem meg Te vagy a fogyatekos , h azert nezel valakit hulyenek, mert kivancsisagbol beirt egy szot a forditoba es latott benne lehetoseget....se*g.fej!

Az akasszam fel magam es tarsai szofordulataimat pedig illene ertelmes embernek nem szo szerint ertelmezni, hanem latni benne az ironiat.Ti vagytok a sotetek, nem enyhen!!!Tisztelet a tobbi valaszolonak!

A csaladfa-kutatas pedig nem olyan k.ba.zott egyszeru ha nem ismersz senkit a csaladodbol es nem is Magyarorszagon el valaki.Egy kerdes volt egy nevrol! Ha nem tudtok a kerdesre valaszolni , lehet pampogni mashol! Esetleg zsidokhoz van szerencsem nehany valaszolo szemelyeben?!byeeeeeeeee

2012. ápr. 22. 14:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem magyar név a Zsidei, Nógrád megyében van egy falu, Zsidó, ma Vácegres a neve, de Zsidónak sincs köze se a zsidókhoz. Régi magyar nemzetségnév is, aztán h. volt-e valaha zsidó származásuk? Ki tudja.

A Jászság a török időben kipusztult, családi vonalon a 19. századig visszakövethető, h. ki zsidó, ki nem, kérdezd meg a nagyszüleid, biztos vagyok benne, h. nem vagytok zsidók.

Tudod, akik ott felétek zsidók voltak, azok többségében Auschwitzban végezték.

Továbbá: ha őseid zsidók, nyilván nem Zsideire magyarosítanak, basszod? Sok értelme nincs, buzzikám. Szóval gondolkozzál.

2012. ápr. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolso:A buzzikamat feltetlen bele kellett raknod...am jah vagom h a zsidok magyarositottak a nevuket. de ad1 lehet nem mindenki magyarositotta, ad2.vissza is vehettek a regit...vagy akarmi tortenhetett...szal gondolkozzal el mar mielott buzzizol! ezzel magadat minosited.Egyebkent hasznos valaszt irtal.:)
2012. ápr. 28. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!