Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a halott édesanyádat...

Ha a halott édesanyádat szidnák mit szólnál?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel összevesztem. Telefonon hívogatott egy darabig, de mivel nem vettem fel elkezdett írogatni facen. Tudja hogy anyukám nem él és ilyeneket ír: "Megkeresem anyád sírját és megszégyenítem" "Kikaparom a földből" mindenféle trágárságokat ír róla is meg rólam is, fenyegetőszik hogy megver engem stb. Én próbáltam neki higgadt válaszokat adni, de már nem is válaszolok, ő meg csak ír és ír nekem....
2012. ápr. 17. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le?
2012. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Elharapnám a torkát, miután letörtem a kezeit és beleszúrtam a háta közepébe!
2012. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kitörölném a bejegyzéseit, ha továbbra is írogat akkor letiltanám és letörölném. Gondolom mennyire fájó lehet ez a dolog, és ezt egyébként nagyon undorító, gerinctelen dolognak tartom amit ő művel, de nem érdemes vitába szállnod vele, ha ilyen a felfogása, akkor nem ér meg annyit az egész hogy egyáltalán válaszolj neki.
2012. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelenteni is lehet, nem?
2012. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves? Nagyon gyerekes dolgokat is írt. Mi az, hogy "kikaparja a földből"? Mit képzel ez magáról?
2012. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés.
2012. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

letépném a fejét, kitépném a szívét,megölném az anyját, megszégyeníteném a sírját

mindig ezt csinálom

2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
kikaparnám a szemét
2012. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik volt osztálytársamnak (lány) szólt be egy másik lány, h. "az apád fa*át", miközben a csaj apja halott volt. Ez a csaj max. úgy 140cm lehet, de úgy megverte a másikat, hogy a tanároknak kellett őket szétválasztani. Az ilyeneknek szerintem más nem használ.
2012. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nem tudtam hogy le lehet tiltani, de sikerült megoldanom, de azért írtam neki egy olyat hogy elmentem az összes levelét, és fenyegetésért + kegyeletsértésért feljelentem ha tovább pampog. Agyalányult. Amúgy 18-19 éves, de olyan leveleket írt hogy ihaj... összevissza mondatok, tele hibákkal stb.


Amúgy annyira nem akadtam ki rajta, mert hát mit bánom én hogy milyen elmebeteg dolgok jutnak eszébe, csak elgondolkoztam hogy vajon normális-e aki ilyeneket kitalál. Meg hogy milyen lelkületű lehet.

2012. ápr. 17. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!