Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak lerázhatatlan barátaitok?

Vannak lerázhatatlan barátaitok?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt, közvetlenül előttem összejött egy lánnyal, nem volt kapcsolat csak egy befejezetlen egy éjszakás kaland mert a lány útközben rájött hogy nem akarja elrontani a barátságukat... Én is ismerem, oda járt be ahol én dolgoztam szóval néha találkoztunk de soha nem volt mélyebb viszonyunk, viszont amióta összejöttem a párommal és elköltöztünk abból a közösségből állandóan hívogat engem is meg a páromat is. Néha párom elbeszélget vele, de sokszor neki sincs kedve beszélgetni vele. Hogyha nem veszem fel a telefont 10x képes felhívni fél órán belül, utána jönnek az SMSek hogy ugye nincs bajom, jól vagyok-e stb. Mellesleg terhes vagyok, folyton be kell neki számolnom hogy mi volt a dokinál meg ilyenek. Az utóbbi időben én már nem veszem fel neki a telefont és próbálok kibújni az alól hogy beszélnem kelljen vele. Eleinte jól esett az érdeklődése de nagyon nyomulós lett és rájöttem hogy én nem akarok jó pofizni a párom úgy mond "exével"... Nem tudom hogy rázzam le úgy hogy a párom ezek után is nyugodtan beszélgethessen vele, mert az nem zavar, csak engem hagyna békén.
2012. máj. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb taktikát választottad. Persze majdnem mindenki ebbe a hibába esik...

Egyszerűen amikor hív, vedd fel és mondd, hogy bocs, de nincs most kedved vele beszélni. sms-re ne válaszolj.

Az ilyen emberek nem értenek a célozgatásokból, nekik meg kell mondani pontosan, mit akarsz - azaz nem akarsz - tőlük.

2012. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki világosan, hogy keressen magának egy megfelelő kulccsal rendelkező férfiút, és annak a nyakára járjon, ne a tiétekre. Ez így ebben a formában nem barátság.
2012. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben vagy ha mégis azt könnyen eltudtam intézni. A lánynak egyébként van párja már 10 hónapja, távkapcsolatban élnek de nagyon jól megvannak egymással szóval abszolút nem vagyok rá féltékeny, nyugodtan beszélgessen párommal, csak nem akarom annyira megbántani hogy esetleg a párommal se beszéljen.
2012. máj. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!