Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szemétség ez vagy hogy viszony...

Szemétség ez vagy hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
2hét és vége a sulinak, van egy lány, tulajdonképpen jóban vagyunk, de nem igazán barátnők. Tudom, hogy nem tart annak. A négy év alatt sok minden megtörtént velünk, de főleg csak suliba. Nyári szünetekben sosem találkoztunk. Most hogy lassan elválnak útjaink, már emlegettem neki, hogy ezzel mi is elveszítjük egymást, ő elfelejt, stb... nem érti, de hiába mondja h szeret, meg stb.. tudom hogy ez lesz. Sok veszekedés is volt köztünk, mostanában us, néha próbálom magam hozzászoktatni, hogy vége, ezért már nem vagyok olyan "kedves" vele. Nem tudom, mi legyen.... :(
2012. máj. 5. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Cseréljetek címet, telefonszámot, aztán ha valamelyikőtöknek szüksége van a másikra, akkor léptek.Egyedül nem erőszakolhatod a barátságot.
2012. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem vagytok bnök nem tök mindegy?még a legjobb bnöknek is elválnak utjaik. tapasztalat. mindnekinek megvan a saját élete,ritkán maradnak meg barátságok. hacsak nem közel laknak az illetök.

az én sulis bnömmel jo ha évente egyszer találkozom. még levelezni se hajlando mert nincs rá ideje.. ugy vagyok vele hogy aki nem töri magát értem azért én miért törjem magam?

2012. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár e-mail címet is cserélhettek, vagy chatelhettek MSN-en vagy Skype-on, ha annyira messze kerülnétek egymástól.

Szerintem teher vagy a nyakán, már bocs a kifejezésért.

2012. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!