Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak ezután az...

Hogyan viszonyuljak ezután az anyósomhoz aki a szemembe mondta, hogy én ne verjem őt át, mert ő nem hisz nekem és hogy én megcsalom az ő fiát? Ez annyira megalázó!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy most honnan jött neki ez a kitalációja, egyszerűen csak kipattant a fejéből. Jah nem egészen, mert látott az utcán egy idegen helyre bemenni, csinosan.

Nem kérdezte hol voltam, semmit. Csak a szemembe vágta, hogy én ne akarjam őt átverni, lehet hogy a fiát át tudom. De ha ő megtudja hogy én megcsalom a fiát akkor nagy baj lesz. Meg hogy csak akkor menjek hozzá feleségül, ha komolyan gondolom, ne játszadozzak az ő fiával.

Annyit megemlítenék, hogy eddig a kapcsolatunk normális volt. Tudtam hogy rigolyás asszony, meg bajos, de elfogadtam, és nem idegesítettem magam semmin amit csinált vagy hogy mindenbe beleszólt ami köztem és a fia között van. Ezek után egyszerűen nem tudom hogy hogyan viselkedjek majd ha látnom kell vagy találkoznunk kell? Jó viszonyban voltunk, és most tudtam meg, hogy nem kicsit állszent, mindent kiszedett belőlem, mindig kikérdezett mident. Én azt hittem beszélgetünk, de most jöttem rá hogy vallatott. Egyszerűen még most sem hiszem el, hogy hogyan beszélt velem. Párom mellettem áll, és most eléggé meg mondta az anyjának hogy nem szóljon bele többé az életünkbe.



2012. ápr. 28. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom mit vagy ugy oda. Ez orok tema. A gonosz anyos aki felti a kicsi fiat. Ez termeszetes.

Ami nem termeszetes, az az, ha hagyod hogy ez teged egy percig is felbosszantson.

Tessek elfogadni, hogy az fius-anyosok ilyenek, nem veletlenul gyartanak roluk vicceket.

A te fejed, a te gondolataid, te iranyitod oket. El kell hatarozni, hogy nem erdekel, hgoy mit mond es kesz. Legyel vele kedves, mindig mondd azt amit hallani akar es lehetoleg koltozzetek JO MESSZIRE! hogy ritkan kelljen elotte megjatszanod magad!


Es gondolj bele egy kicsit, mikor majd lesz egy fiad es megoregszel, lehet hogy te is ilyen leszel? :))

2012. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyet látva soha nem leszek ilyen. Talán akkor eshettem vagy eshetnék olyan hibába hogy ilyen lesz, ha nem tapasztalom meg ezt, de talán még akkor sem. Mindegy.

A lényeg hogy villámcsapásként ért, és soha nem hittem volna, hogy egyszer ez velem is megtörténik. Tényleg nem hittem volna és nagyon rosszul esik.

2012. ápr. 28. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Hat...oszinte reszvetem anyost illetoen. (Valamilyen szinten meg lehet erteni, hogy aggodik a kicsi fia miatt, de azert mindennek van hatara)

Viszont parodat illetoen gratula! Helyes, hogy kiallt melletted.

Remelhetoleg eleg volt a beszolas neki.

Nekem szerencsem van, nagyon messze elunk anyostol:D Amugy birom a fejet, o azzal kezdte, hogy o annak a partjat fogja, akinek igaza van, es igy is van tenyleg. Nem szolt soha bele a dolgainkba...de amiota unoka van...:D Kicsit probalgat, de parom olyan mint a tied, kiall mellettem:D

Nalunk en apamekkal van baj. Allandoan piszkaltak engem, egyszer-mar evek ota egyutt voltunk, mar eggyutt is laktunk egy ideje-parom besokalt es amikor en nem voltam ott, jol beolvasott apameknak...de eleg durvan, azota nem szolnak be:D

Lehet nalatok is nagyon durvan le kene szolni anyost, vagy lehet neked kellene kiallnod magadert. Mondjuk elotte megmondanad parodnak, hogy mit akarsz tenni, es hogy nem tiszteletlensegbol teszed.

Nem tudom hany eves vagy, de persze van anyos es te kozted legalabb 20 ev, szoval tok mindegy mikor szolnad le a fejet, akkor is tiszteletlensegnek nezne, de en akkor is azt mondom, hogy felnott korban azert mar valamennyire egyenloek vagytok.

Aposom csunya szurkalasait is csak addig turtem, amig otthon eltunk (gyereknek szamitottunk), de utana mar rendesen egyszer beolvastam neki, mikor mar 4 eve laktunk kulon es anyuka is voltam mar akkor. Akkor megmondtam neki, hogy mar nem vagyok kis csitri, felnott no vagyok, tessek ugy kezelni. Jol megsertodott, de mindenki mellem allt es megegyeztunk, hogy ha o nem szurkal, en se szurkalom. Azota vissza fogja magat.

Szoval ezeket csak azert irtam le, hogy lasd, nekem az a tapasztalatom, hogy kicsit elsore vadnak tunik, de ki kell allnod magadert, mert bizony az o orrukra is lehet koppintani, azert mindenhez nekik sincs joguk.

2012. ápr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottad.
2012. ápr. 28. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
SZia,szeresd a párod mert ritka az ilyen férfi, aki az asszony mellett ál ki és nem az anyja mellett.Az enyém fordítva van,anyja,testvére az első ,mindíg nekik van igazuk.29éves nő vagyok.
2012. ápr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsóval egyetértek, bár az én férjem, sem mellettem sem az anyja mellé nem áll.ÉS ez a legrosszabb, és számára a legkönnyebb. Ő mindig azt mondja :játszmázzátok le. Pedig nagyon jól tudja, hogy az anyja milyen ember, és ahol tud belémrúg. Mégsem áll mellém.
2012. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg az anyjával, normális hangnemben, úgy hogy a párod is ott van. Aztán ha sikerül valamennyire tisztázni, barátkozz vele.

Ilyenkor örülök hogy az én jól kijövök a párom édesanyjával. Valamilyen szinten olyan, mint egy barátnő. Nem a legjobb, akivel mindent megosztok, hanem csak egy barátnő:D

Egyik ismerősöm járt még rosszul.. Középiskolában volt egy tanárja, ki nem állhatták egymást, ordibáltak stb stb. Rá pár évre, mikor már nem járt suliba, megismerte a mostani párját.. Tökéletes is volt a szerelem addig a pillanatig amíg megtudta hogy a párja anyja a volt tanárja..Hát náluk is érdekes dolgok folynak:D

2012. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!