Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé negatív mentalitású?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, hogy szeret táncolni (szalagtűző tánc próba) de amikor ezt mondja akkor egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mit lehet abban szeretni... (Nekem is most vannak próbák.)Tudom, hogy különbözőek vagyunk és van egy bizonyos szintű antiszociális beütésem, de ezen hogyan lehetne javítani? (Ha egyáltalán lehet.) Több alkalommal is előfordult már velem ilyesmi, és nem csak vele szemben...

2012. máj. 10. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Szereted te a barátnőd?
2012. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretem... nagyon... éppen ezért (is) bánt, hogy ilyen dolgok fordulnak meg a fejemben... :)
2012. máj. 10. 20:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a gond. Más az ízlése bizonyos dolgokban. Más az érdeklődése. Ez természetes és semmi baj nincs vele. Azzal sem, hogy te nem szereted, amit ő szeret.
2012. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem tudom felfogni, hogy hogyan lehet akár ő, akár a többi ember ilyen optimista... :)
2012. máj. 10. 20:48
 5/16 anonim ***** válasza:

Más a személyisége.

Nem szorongsz, nem vagy depressziós, nem stresszes nagyon az életed?

Soha nem voltál olyan, mint ő?

2012. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szorongás az jellemző néha...
2012. máj. 10. 21:17
 7/16 A kérdező kommentje:
"Olyan mint ő?" Tehát olyan optimistább? Vagy hogy érted?
2012. máj. 10. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, úgy értem. Optimista, szociális, vidám stb...


Sajnos én is szorongó típus vagyok és tudom miről beszélsz.

Ha zavar, akkor lehet szakember segítsége kellene. Legalább, hogy megmondja, van-e veled gond vagy sem.

2012. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hm értem. Azt tudom, hogy vidám és boldog tudok lenni, szóval ha van egyáltalán valami "baj", akkor az nem lehet olyan nagy.
2012. máj. 10. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetnék kevésbé negatív mentalitású?"


1) Kevesebb indexet és gyk-t olvass.

2) Ha negatív gondolatod van, állítsd le és gondolj helyette mást.


"A barátnőm azt mondja, hogy szeret táncolni (szalagtűző tánc próba) de amikor ezt mondja akkor egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mit lehet abban szeretni"


Azon, hogy valaki mit szeret és mit nem, általában nincs mit megérteni vagy magyarázni. Ez van és kész. A problémád nem egyedi, majdnem minden nő táncőrült, miközben a férfiak többségét nem érdekli.


"udom, hogy különbözőek vagyunk és van egy bizonyos szintű antiszociális beütésem"


Az antiszociális egész mást jelent, kár idekeverni.


"ezen hogyan lehetne javítani?"


Semmit. Gyakorold a táncot, hogy minimális szinten menjen. Viseld el azt a pár alkalmat, amikor részt kell benne venned. Különben az sem kizárt, hogy megkedveled, ha egy kicsit beletanulsz.

2012. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!