Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a legjobb...

Ti mit tennétek, ha a legjobb barátnőtök nem engedné, hogy mással is (nélküle. ) beszélgess? ( többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon féltékeny a többiekre, szóval mindenkire akivel csak beszélgetek. KI akar sajátítani, és mindig basztat , hogy "keveset foglalkozok vele". Mindig mindenhol ott van , ahol én...szinte a 2 méteres árnyékom.Már megkérdeztem a közeli barátimat, hogy ők mit gondolnak, és mind azt mondták, hogy mondjam meg neki, vagy valahogy adjam a tudtára...már kül próbáltam, de nem veszi a lapot, szemtől-szemben meg tudom magamról, hogy ha elmondom neki, hogy ez zavar , akkor megsértődik és ( mivel igen lelkis vagyok..) bocsánatot fogok tőle kérni, pedig nincs miért sajnálkoznom. SZóval nem kapok tőle levegőt, de ha elmondom neki, vagy megharagszik, vagy kikéri magának. Nem szeretném átverni, és megjátszani h minden ok, ha nem így van...ja kül ugye ő a legjobb barátjának tart engem, én pedig minden közeli barátomat egyformán szeretem...bármilyen tanácsot elfogadok, hogy vége legyen ennek az ördögi körnek!!!! CSAK KULTURÁLT VÁLASZOKAT ÍRJATOK. előre is köszönöm.:))

L/14


2012. máj. 12. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leülteted, elmondod neki négyszemközt mi zavar téged, hogy ne csak rajtad lógjon, mert nem ettől barátság egy barátság. Ha megérti, megérti, ha nem, akkor nem.
2012. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Baromi gyorsan felnőnék. :D

Ha kulturált választ vársz, akkor fogalmazz te is kulturáltan...

2012. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom nincs neki másik barátnője, akivel tudna beszélgetni.:)
2012. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen kiröhögném.
2012. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.megpróbálom vele megbeszélni..remélem összejön, és megérti.:))
2012. máj. 12. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Fújj magadra büdös sprét és akkor majd nem akar a közeledbe menni.
2012. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért tartod a barátnődnek? Hogyha elvileg barátnők vagytok akkor miért zavar az hogy veled megy mindenhova?
2012. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ne, zavarna, csak már túlzásba viszi. próbáltam már vele megbeszélni a dolgot, meg is kértem, hogy kicsit hagyjon egy kicsit "levegőhöz jutni" , de nem válik be. itt kül az a kérdés, hogy hogyan adjam a tudtára, hogy ezt ne csinálja, mert már próbáltam vele megbeszélni , de nem érti meg. :// barátnőmnek tartom...csak ez egy idő után már elég zavaró, hogy nem beszélhetek másokkal, úgy , hogy ő nincsen ott.
2012. máj. 12. 22:02
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi, az írásért...csak gyorsan akartam írni..://
2012. máj. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!