Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm lecserélt....

A legjobb barátnőm lecserélt. Érdemes még keresnem ezek után?

Figyelt kérdés

Felhívtam a legjobb barátnőmet, akartam mondani neki, hogy tartsunk egy csajos, bulizós estét, de ő kinyomta a telefont és írt egy sms-t, hogy hagyjam békén, nem kíváncsi rám. Megkérdeztem egy közös haverunkat, hogy miért haragszik rám, ő pedig megkérdezte tőle. A barátnőm azt mondta neki, hogy őt nem érdeklik a régi haverok, új társasága van, ne hívogassuk és a közös havernak lecsapta a telefont.

Tudom, hogy kiket jelent az új társaság, de attól szerintem még nem kéne leépíteni a régi barátokat. Szerintetek hagyjam békén vagy próbálkozzak még, hátha meggondolja magát? Mégis már évek óta legjobb barátok vagyunk, a baráti társaságból mindenkire mindenben számíthatott. Annyi jó emlék köt minket össze.


2012. máj. 17. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hű megint valami ámokfutó idióta lepontozó végigvágtázott az oldalon, mindenki 53%-on áll....
2012. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
lehet nehéz, de hagyd a fenébe. majd te is meglátod hogy pár hónap múlva már sírni fog a régi társaságért. majd szép lassan rájön.
2012. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem is hanyagolt egy időben a legjobb barátnőm, mert megismerkedett egy másik csajjal.Folyton lerázott, mindenféle indokkal. Úgyhogy pihent a barátságunk kb. 2 évig, mert én sem kerestem őt. Aztán én bátorkodtam felhívni, hogy mi van vele, kíváncsi voltam. De tisztáztuk a dolgokat, kiderült, hogy az anyja állt a háttérben, aki bekavart a barátságaiba na és persze csalódott az újdonsült barátnőjében is. Azóta minden olyan, mint rég...

Szerintem Te is "felejtsd el" egy időre a barátnődet. Ha nem keres, te se tedd. Futni nem kell senki után. Meg Te is találhatsz új barátokat, ki tudja? De az élet összehozhat titeket ismét, sose lehet tudni, melyikőtök nyit a másik felé. Ha meg nem-hát, akkor tényleg ennyi volt.

2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Utolsó, azt hiszem megfogadom a tanácsod, picit pihentetem a dolgot és majd meglátjuk.
2012. máj. 17. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!