Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik 3an vannak lánytestvérek?

Figyelt kérdés

Összetartóak, kényesek, prűdek esetleg vagányaknak mondanátok?

Nevelést is máshogy kapják? Tudom nem lehet általánosítani. De itt arra gondolok, hogy ezeket a lányokat jobban féltik a szüleik, főleg az apjuk. Így a gondolkozásuk is más lesz. Nehezebben engedik el a háztól... És szerintem ha ezt teszik, később jobban kiélik magukat..

a 3 lány testvér közül melyik általában a legsikeresebb, akár munka akár szerelemben?

Valamelyik okos, bulizós, sikertelenebb, házias, barátkozós, vicces stb.. Szóval nem is egyformák. Ezeknél a lányoknál a testvéri kapcsolat milyen? Sokat veszekednek..?

2-2-2 év korkülönbség.


Ha ismertek ilyen lányokat, hogy jellemeznétek őket? ez érdekelne igazán


Csak úgy kíváncsiságból :)



2012. máj. 18. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17 vagyok, van egy 16 és egy 13 éves húgom. Néha jóban vagyunk, néha nem, teljesen átlagos testvéri viszony van közöttünk. Nem vagyunk se elkényeztetve, se rövid pórázon fogva. Sikerességről azt hiszem, nálunk még nem nagyon lehet beszélni, majd 10-15 év múlva :) Addig szerintem a személyiség-kérdések sem olyan mérvadóak, mert a kisebbik húgom például még nagyon nem állt össze, és mi is még rengeteget fogunk változni, mire valami stabil alakul ki. Kétlem, hogy amiket leírtál a kérdésben, azok attól függnek, hogy az embernek van két másik lány testvére. Ezer másik tényező alakítja ezt, és azok sokkal mérvadóbban szoktak lenni szerintem.
2012. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Legkisebbként annak örülnék a legjobban, ha végre képesek lennének a nővéreim komolyan venni. Kisgyerekként bánnak velem. Mintha próbálnának bevonni a dolgaikba, mégis úgy érzem, nem osztják meg velem a legfontosabb gondolataikat, sem a gondjaikat. Pedig nekem ez jelentené a legtöbbet...


Mondjuk a mi esetünk elég érdekes, 6 évig nem nagyon tartottuk a kapcsolatot, talán ezért gondolják, hogy még mindig ugyanaz a gyerek vagyok, aki voltam. Pedig akkoriban kezdődött az életem, akkoriban kezdtem önállósodni, akkor kezdtem el tapasztalatokat gyűjteni, amelyek persze néha kellemetlenek voltak.

2012. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!